Riot nawiązuje współpracę z Lil Nas X przy piosence tematycznej LoL Worlds 2022, nowej skórce bohatera i nie tylko


Riot właśnie ogłosił jedną z ich najbardziej rozbudowanych dotychczas współpracy z celebrytami, Lil Nas X.


Jako jedna z największych firm stojących za jedną z najczęściej granych gier na świecie, Riot Games nie jest obce, jeśli chodzi o tworzenie drużyn. Dział muzyczny Riot jest znany z wysokiej jakości produktów, w ramach których współpracowali z uznanymi artystami z różnych gatunków, od piosenkarza hard rocka Jørna Lande, gwiazdy KPOP SOYEON, raperów, takich jak Denzel Curry i JID, po słynny poprockowy zespół Imagine Dragons.

Plotka głosi, że ostatnie z tych partnerstw dotyczyło amerykańskiego rapera Lil Nasa X po tym, jak widziano go w siedzibie Riot. Lil Nas X zwrócił uwagę opinii publicznej po tym, jak jego rapowy singiel country o Red Dead Redemption 2, „Old Town Road”, stał się sławny. Od tego czasu Lil Nas X stale znajduje się na szczycie list przebojów z piosenkami takimi jak „Montero (Call Me By Your Name)” lub „Industry Baby”.

Piosenka Worlds 2022 autorstwa Lil Nas X

Oczywiście, gdy Worlds 2022 jest tuż za rogiem, a Riot stale upuszczał oficjalną piosenkę na to wydarzenie około tydzień temu, większość ludzi myślała, że ​​Lil Nas X będzie wyborem na tegoroczny temat. Potwierdził to nie tylko Riot, ale także świeżo upieczony „Prezydent League of Legends”, którym jest nie kto inny jak sam Lil Nas.

W tym filmie skecz Lil Nas, który najwyraźniej teraz zarządza całą Ligą, mówi, że wśród jego decyzji było stworzenie hymnu Mistrzostw 2022, podobnie jak nowa skórka Udyra, w której jest całkowicie nagi, o nazwie „Nudyr”. Teledysk dał fanom krótki fragment nowej piosenki zatytułowanej „STAR WALKIN’”. Hymn Mistrzostw 2022 ma zadebiutować 23 września, tuż przed rozpoczęciem rund rundowych.

Lil Nas X powiedział: „Odcisnąłem swój ślad w popkulturze na tak wiele sposobów, a teraz nadszedł czas, aby zmierzyć się ze światem gier. Będę największym prezydentem League of Legends, cały czas. Poza tym zamierzam zrobić najlepszy hymn Mistrzostw wszech czasów i zagrać największy, najfajniejszy, najseksowniejszy świat w historii wszystkich światów”, o nowej piosence Mistrzostw.

Krótko po wiadomościach fani znaleźli wersja na żywo piosenki wykonanej przez Lil Nas X kilka tygodni temu, ale nie ma oficjalnego określenia, czy będzie to wersja Worlds, czy nie.

Lil Nas X zaangażuje się w nowego mistrza

Śpiewanie hymnu Mistrzostw 2022 nie będzie jedyną zmianą, jaką wprowadza nowy prezes League of Legends. Oprócz tego Lil Nas X zaangażuje się w projekt skórki dla następnego bohatera, który pojawi się w grze.

Jeśli widziałeś Najnowsza aktualizacja z zespołu deweloperów Riot, wiecie, że następnym bohaterem na liście jest czołowy czołgista z Shurimy. Premiera K’Sante, Duma Nazumaha zaplanowana jest na 3 listopada. Prestiżowa skórka dla K’Sante o nazwie Prestige Empyrean w przepustce eventowej Worlds 2022 będzie dostępna do 14 listopada za 2000 tokenów eventowych. Krążą również pogłoski, że Lil Nas X będzie miał kilka linii głosowych w grze, ale na razie nie ma na to oficjalnego potwierdzenia.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6323bcb3fd1248848870d154f1b67cb0&url=https%3A%2F%2Festnn.com%2Friot-partners-with-lil-nas-x-for-lol-worlds-2022-theme-song-new-champion-skin-and-more%2F&c=11940710120079014270&mkt=fr-fr