Riot Jokes po tym, jak gracze LoL nie odkryli żadnych większych zmian w Zileanie od sezonu 5

Zilean, zapomniany mistrz League of Legends

Od czasu premiery ponad dziesięć lat temu League of Legends doświadczyło wielu zmian, w tym kilku bohaterów, przedmiotów i głębokich zmian, które ukształtowały meta. Jednak wydaje się, że twórcy i większość graczy zapomnieli o jednym bohaterze: Zilean. Po przejrzeniu historii aktualizacji gracze League odkryli, że Time Keeper nie otrzymał żadnych znaczących zmian od deweloperów Riot Games od czasu aktualizacji 5.23 wydanej 24 listopada 2015 roku.

Status quo Zileana

Oprócz ogólnych zmian wprowadzonych przez aktualizacje many dla magów i ogromną aktualizację wytrzymałości, Zilean otrzymała jedynie minimalne zmiany w swoim podstawowym zdrowiu, pancerzu i manie, a także różne poprawki błędów i aktualizacje wizualne.

Nie zmienił się w swoich umiejętnościach od 2015 roku, kiedy Riot dodał nowy efekt do swojej umiejętności biernej, który daje mu więcej doświadczenia do podnoszenia poziomu towarzyszy z drużyny. Wielu innych bohaterów nie przeszło wcześniej większych zmian, ale Zilean pozostaje jednym z niewielu bohaterów w ciągu ostatnich ośmiu lat, których umiejętności nie zostały dotknięte przez twórców.

Społeczność Zileana

Zdecydowana mniejszość fanów Zileana ma nadzieję, że uwaga wokół ich ulubionego chronometrażysty się uspokoi, ponieważ wierzą, że Riot w końcu wprowadzi zmiany, które zaszkodzą mistrzowi. Inni zgodzili się, że Zilean nie potrzebuje żadnych zmian, gdyż we właściwych rękach stanowi zagrożenie, które może przejąć kontrolę nad meczami. Według strony ze statystykami ligi U. GG, w obecnej meta Zilean nadal może pochwalić się przyzwoitym współczynnikiem gry wśród wspierających, ze współczynnikiem zwycięstw wynoszącym 51% w ponad 39 000 gier na poziomach Platinum i wyższych. Być może nie jest on najpopularniejszym wyborem do wsparcia, ale Zilean może poświęcić trochę czasu na kradzież Twojego Elo, jeśli wylądujesz na niewłaściwej jednej sztuczce.

Źródło: www.bing.com