Riot Games samodzielnie opublikuje League of Legends, Teamfight Tactics od 2023 r.


Dla tych, którzy grają w League of Legends, a nawet w Teamfight Tactics, uruchamianie tych gier za pośrednictwem Gareny przychodziłoby ci naturalnie, jak stary nawyk. Chociaż jest to taki, którego będziesz powoli musiał się oduczyć, zanim nadejdzie styczeń 2023 roku. Dzieje się tak dlatego, że Riot Games ogłosiło, że od nowego roku firma będzie samodzielnie publikować swoje gry w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Wyjątkiem jest Wietnam, gdzie dwie gry zostaną opublikowane przez VNGGames.

Ale pomijając to, „co dzieje się z wszystkimi danymi mojego konta?” jest prawdopodobnie pytaniem, które będą zadawać gracze lub w inny sposób. Na szczęście Riot dostarczył informacji na ten temat. Ponieważ firma tworzy własne serwery LoL i TFT, które będą działać, podczas gdy odpowiedniki Garena zostaną zamknięte, zostanie skonfigurowany proces łączenia kont. Plan ma być gotowy 18 listopada.

Źródło: Gry Riot.

Co więc w międzyczasie robią gracze LoL i TFT? Na razie nadal będziesz musiał uruchomić te dwie gry za pośrednictwem klienta Garena. Nawet po połączeniu kont nadal będziesz korzystać z Gareny. Zmienia się to dopiero po uruchomieniu własnych serwerów Riot Games w styczniu 2023 roku.

REKLAMA

Jeśli wydałeś pieniądze na zdobycie Garena Shells z zamiarem kupowania rzeczy w ramach dwóch tytułów, nie zostaną one zamienione na Riot Points, więc możesz je wydać tylko na inne tytuły Garena. Ponadto, jeśli z jakiegoś powodu masz więcej niż jedno konto, upewnij się, że łączysz właściwe konto przed rozpoczęciem procesu łączenia, ponieważ po jego zakończeniu nie można go cofnąć.

Źródło: Gry Riot.

Możesz kliknąć pierwszy link poniżej, gdy nadejdzie 18 listopada, aby rozpocząć proces. W międzyczasie możesz przeczytać o całym procesie łączenia kont Riot Games i Garena, klikając inne linki.

(Źródło: Riot Games [1], [2], [3], [4])

Śledź nas na Instagram, Facebook, Świergot lub Telegram aby uzyskać więcej aktualizacji i najświeższych wiadomości.

Źródło : https://www.lowyat.net/2022/288420/riot-games-self-publish-league-of-legends-teamfight-tactics-2023/