Riot Games resetuje grę MMORPG League of Legends, aby lepiej dostosować ją do uniwersum Runeterra.

League of Legends MMO: radykalna zmiana kierunku

Riot Games ogłosiło poważną decyzję dotyczącą projektu MMO League of Legends, decydując się na „powrót do punktu wyjścia” i „wstrzymanie projektu na dłuższy okres – prawdopodobnie kilka lat”.

Od jakiegoś czasu Riot Games pracowało nad grą MMO League of Legends osadzoną w uniwersum Runeterra. Oficjalnie ogłoszona w 2020 roku, a strona rekrutacyjna udostępniona w lutym 2021 roku, najnowsza zmiana nie jest dobrą wiadomością dla fanów, którzy z niecierpliwością czekali na zagranie w grę.

Nowy kierunek dla MMO

Prezes Riot Games i współzałożyciel League of Legends podzielił się tą wiadomością na Twitterze, wyjaśniając, że decyzja o rewizji kierunku gry zapadła „jakiś czas temu”. Powiedział, że „początkowa wizja po prostu nie różniła się wystarczająco od tego, w co można już grać dzisiaj”. Nie sądzimy, że wszyscy chcielibyście gry MMO, w którą już graliście, z odrobiną Runeterry. »

Reakcje fanów na tweety były pesymistyczne, a niektórzy twierdzili, że „większość tego chciała”. „Nie wiem, kto w Riot zdecydował, że nie do końca tego chcemy, ale wydaje się to trochę niespójne” – odpowiedział inny użytkownik.

Merrill potwierdził, że gra MMO League Of Legends jest wciąż w fazie rozwoju i że Fabrice Condominas został producentem wykonawczym, który będzie nadzorował ten nowy kierunek. Condominas współpracowało wcześniej z Riot, BioWare i EA.

Dodał, że zespół „zaczął przygotowywać podwaliny pod tę zmianę kierunku jakiś czas temu” i że Vijay Thakkar, były producent wykonawczy, jest obecnie dyrektorem technicznym gry MMO.

Co nowego w Marvel 1943: Bunt Hydry

Innymi słowy, Marvel 1943: Rise of Hydra ujawnił swoje niesamowite animacje twarzy w nowym zwiastunie nadchodzącej gry Marvela, w której Czarna Pantera i Kapitan Ameryka walczą w Paryżu podczas II wojny światowej.

Źródło: www.bing.com