Riot Games potrzebuje Twojej pomocy, aby usunąć błąd FPS w League of Legends


Deweloper League of Legends, Riot Games, wezwał do pomocy społeczności z dziwnym Błąd FPS w League of Legends czyli obniżanie liczby klatek na sekundę graczy w grze MOBA.

Według „RiotTony” gracze zgłaszali błąd zarówno w League, jak i Teamfight Tactics, który powoduje, że FPS nagle spada od pięciu do dziesięciu minut gry i pozostaje „niski lub niestabilny przez około pięć minut”. Ponieważ Riot nie był w stanie odtworzyć błędu we własnym zakresie, prosi teraz graczy nękanych tym problemem o przesłanie informacji, które pomogą studiu w jego debugowaniu.

Jeśli to brzmi jak ty, koniecznie przejdź do wątku Reddit tutaj. Ale nie martw się, Riot nie prosi o nic inwazyjnego, tylko o podstawowe szczegóły, takie jak modele procesora i karty graficznej, wersja sterownika karty graficznej i szybkość reprodukcji błędu.

Dodatkowo, jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz również przesłać informacje o wszelkich używanych nakładkach (np. Blitz lub Mobalytics), niezależnie od tego, czy próbowałeś uruchomić grę w trybie DX9 lub SMT/ Wyłączona hiperwątkowość.

W idealnym przypadku RiotTony chciałby, aby pliki RPD z gier, w których wystąpił błąd, usprawniły proces, który można znaleźć w folderze „Dzienniki wydajności” League.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć, jaka była ostateczna przyczyna błędu, gdy Riot w końcu go naprawi, twórca obiecał wrócić z raportem szczegółowo opisującym ustalenia zespołu.

Nie trzeba dodawać, że jeśli doświadczasz dokładnie tego błędu w meczach rankingowych LoL, zdecydowanie warto pomóc Riotowi, aby ci pomógł.Źródło : https://www.theloadout.com/league-of-legends/fps-bug-report