Riot Games opracowuje nowy tryb gry League of Legends


Riot Games opracowuje nowy tryb gry dla League of Legends i prawdopodobnie pojawi się tego lata. Uruchomienie nienazwanego trybu to jeden z kilku sposobów, w jaki firma próbuje odpowiedzieć na negatywne opinie i poprawić satysfakcję graczy.


Od wtorku Riot Games jest pod ostrzałem za wypuszczenie słabego filmu z sezonu 2023: The Brink of Infinity. Z imponującą liczbą 251 000 ocen negatywnych w porównaniu z 32 000 polubień, wideo zostało w dużej mierze obejrzane przez społeczność graczy. Ponure przyjęcie filmu wywołało rozmowy w mediach społecznościowych na temat wątpliwego stanu League of Legends.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

Wielu graczy i osobistości YouTube, w tym Necrit i tyler1, wyraziło swoje rozczarowanie nie tylko filmem, ale także ogólnym brakiem inwestycji i nowej zawartości w League of Legends. W dniu premiery filmiku Riot Games opublikowało m.in oświadczenie na oficjalnym koncie League of Legends na Twitterze, uznając obawy graczy i zobowiązując się do podania większej ilości szczegółów w najbliższej przyszłości.

POWIĄZANE: Nowa gra spin-off League Of Legends wyciekła przez południowokoreański komitet oceniający

Obiecana wiadomość uzupełniająca ma postać prostego, nieskryptowanego wideo udostępnionego na Twitterze. Producent wykonawczy Jeremy Lee i szef studia League Andrei van Roon przyznają, że Riot Games nie spełnia oczekiwań graczy, wymieniając filmowy flop jako jeden z przykładów ich słabych wyników.

Lee twierdzi, że celem tego filmu jest wyjaśnienie fanom, co wydarzyło się w Riot Games, aby osiągnąć ten punkt i co czeka League of Legends. Van Roon określa zmianę wydarzeń, poprawę komunikacji i wprowadzenie nowych trybów gry jako tylko niektóre ze sposobów, w jakie firma może się ulepszyć.

Od 3:28 w filmie Van Roon wyjaśnia, że ​​League of Legends miało kiedyś dedykowany zespół ds. trybów gry. Zespół ten został jednak przeniesiony do pracy nad Teamfight Tactics. Lee twierdzi, że Riot Games stopniowo odbudowywał zespół ds. trybów gry, ale przyznaje, że nie był to priorytet. Teraz, mając w pełni obsadzony zespół ds. trybów gry, Riot Games testuje prototyp nowego, eksperymentalnego trybu gry. W tym trybie cztery dwuosobowe drużyny walczą ze sobą w „serii rund przypominających pojedynki śmierci”, umożliwiając graczom awansowanie i kupowanie przedmiotów między rundami.

Nadchodzący tryb wciąż wygląda szorstko lub, jak to ujął Van Roon, „mały żart”. Niemniej jednak gracze mogą spodziewać się, że więcej szczegółów lub grafiki trybu gry zostanie ujawnionych w marcu. Riot Games dąży do wydania trybu gry mniej więcej w połowie 2023 roku.

Obecnie wideo, w którym występują Lee i Van Roon, zostało obejrzane ponad milion razy i spotkało się głównie z pozytywnymi reakcjami członków społeczności. Jednak wielu graczy zauważa, że ​​lepsza komunikacja to dopiero pierwszy krok — chcą zobaczyć zmiany faktycznie wprowadzone w League of Legends. Wygląda na to, że Van Roon spodziewał się takiej reakcji fanów. „Oczywiście będziemy nadal dzielić się z wami naszymi przemyśleniami i słuchać w zamian waszych” – powiedział Van Roon. „Ale na koniec dnia wiemy również, że ostatecznie liczą się tu czyny, a nie słowa”.

DALEJ: League Of Legends dokucza przyszłym mistrzom, Milio i Naafiri

Źródło : https://www.dualshockers.com/league-of-legends-new-mode/