Riot Games opóźnia aktualizację „League Of Legends” z powodu ataku socjotechnicznego


Riot Games potwierdziło, że nowa zawartość dla Liga Legend oraz Taktyka walki drużynowej zostało opóźnione z powodu ataku socjotechnicznego.

Łatka 13.2 miała zostać wydana w tym tygodniu, przynosząc ze sobą nowe treści, takie jak aktualizacja grafiki i zrównoważonego rozwoju Ahri, ale według Riot Games prawdopodobnie zostanie ona przesunięta do lutowej łatki 13.3.

W zeszłym tygodniu (20 stycznia) Riot Potwierdzony to, że „systemy w naszym środowisku programistycznym zostały naruszone w wyniku ataku socjotechnicznego”.

„Nie mamy teraz wszystkich odpowiedzi, ale chcieliśmy wcześnie się z tobą skontaktować i poinformować, że nic nie wskazuje na to, że uzyskano dane gracza lub dane osobowe”, kontynuował Riot przed dodawanie „tymczasowo wpłynęło to na naszą zdolność do publikowania treści”.

Później, Liga Legend’ Konto Twitter Potwierdzony że atak „może wpłynąć na naszą datę dostarczenia łatki 13.2 [but] zespół League pracuje nad rozszerzeniem granic tego, co możemy naprawić, aby nadal dostarczać większość planowanych i testowanych zmian balansu na czas”.

Twitter z Taktyka walki drużynowej wspólny podobna wiadomość: „13.2 skupiało się na dalszych aktualizacjach wyważenia gry Monsters Attack! Ten problem może wpłynąć na naszą zdolność do wydania pełnego zakresu planowanych zmian wyważenia, ale pracujemy nad wdrożeniem najbardziej znaczących z możliwych poprzez poprawkę w zaplanowanym czasie patcha”.

W notatce od Riot firma potwierdziła teraz, że łatka 13.2 nie zostanie wydana w tym tygodniu, chociaż zespół programistów pracuje nad wydaniem „mikropłatek” w celu wprowadzenia planowanych aktualizacji balansu. Nowa zawartość „bardzo prawdopodobnie” zostanie opóźniona do wersji 13.3, która ma się pojawić na początku lutego.

Na początku tego miesiąca Riot Games wydało oświadczenie dotyczące Liga Legend film, który wystartował wraz z sezonem 2023, twierdząc, że „nie trafił w sedno” z powodu pojawienia się „bezprecedensowych okoliczności”.

Pojawia się po tym, jak Riot Games przedstawiło część zawartości planowanej na sezon 2023 – w tym dwóch nowych bohaterów.

Wygląda też jak A Liga Legend spin-off, w którym występuje Sylas, może być wkrótce wydany przez wydawcę Riot Games, Riot Forge, ponieważ tajemniczy projekt został oceniony jako wydany w Korei Południowej.

Z innych wiadomości oszust stworzył podróbkę Ucieczka z Tarkowa Strona Steam, próbując oszukać graczy.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d1faef082b41fa823bdbdabdffa430&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_asia%2Fnews%2Fgaming-news%2Friot-games-delays-league-of-legends-patch-due-to-social-engineering-attack-3387102&c=5910046192623972512&mkt=fr-fr