Riot Games o przywróceniu Pentakill i przyszłości K/DA


Rozmawianie z NME, zespół Riot Games Music podzielił się więcej o tym, jak powrót League Of Legends Powstał heavy metalowy zespół Pentakill i czego fani mogą spodziewać się po Riot.

Jako najnowszy album Pentakilla, Zagubiony rozdział, wydany na początku miesiąca, NME rozmawiał z szefem Riot Games Music, Toa Dunn i Beckett Snedeker-Short, który pracuje jako producent i stowarzyszony kierownik kreatywny w Riot Games – Riot Music Group.

Mówiąc o powrocie Pentakilla, który rozkwitł od League Of Legends Skins do całkowicie metalowego zespołu poprzez „projekt pasyjny” w 2014 roku, Dunn wyjaśnił, co przywróciło heavy metalowy zespół w tym roku:

„Członkowie zespołu rozmawiali o tym od dłuższego czasu i zaczęli badać, o czym może być ten album. Pandemia dała zespołowi również interesującą okazję do skupienia się na tworzeniu muzyki, choć przyniosła własne wyzwania, jeśli chodzi o aspekt współpracy”.

Dunn dodał, że w przypadku Pentakill, który rozpoczął swój powrót wraz z wirtualnym koncertem i bogatym zestawem filmów, zespół chciał, aby powrót Pentakilla był wyjątkowy dla tego zespołu:

„Nie chodzi o to, żeby kolejny projekt zawsze był „większy”, ale o to, jak możemy uczynić go wyjątkowym lub wyjątkowym. Chcemy wnieść na stół coś nowego i świeżego, ale także pozostać autentycznym w muzyce. Wciągnięcie fanów do tego brutalnego świata i doświadczenia wydawało się odpowiednim i zabawnym sposobem na przywrócenie trzeciego albumu.”

Short dodaje, że w przypadku Pentakilla „duży nacisk położono na elementy narracyjne i budowania świata w marketingu prowadzącym do albumu, ponieważ ceniliśmy zanurzenie i inwestycje w motywy i przejścia w utworach”. Uważał również, że „konieczna jest” współpraca z innymi w Riot Games, aby to doświadczenie było właściwe i „poprawiło [Lost Chapter] bez rozpraszania się”.

Chociaż Dunn nie może zdradzić zbyt wiele na temat tego, co czeka Riot Games Music, jest „podekscytowany tym, co przyniesie przyszłość”. Gdyby jednak Short miał coś do powiedzenia, byłby to projekt „mroczny indie-folk lub post-hardcore alt-rock”.

Wreszcie wygląda na to, że fani K/DA i True Damage nie widzieli ostatniego z nich. Zapytany, czy planowany jest powrót któregoś z zespołów, Dunn stwierdził: „Spodziewam się, że zobaczę ich ponownie w przyszłości”.

Z innych wiadomości Riot Games pracuje nad nowym zestawem kar dla graczy, którzy opuszczają mecze w League Of Legends, w tym dwutygodniowy limit czasu na ponowne ustawienie w kolejce.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B363AF2BA70F4BF3820CF6607BD0A5B2&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_au%2Fnews%2Fgaming-news%2Friot-games-on-bringing-back-pentakill-and-the-future-of-k-da-3049598&c=11281199341737269713&mkt=fr-fr