Riot Games mówi, że kontrowersyjny film „League of Legends” „nie trafił w sedno”


Riot Games wydało oświadczenie ws Liga Legend Cinematic wystartował wraz z sezonem 2023, twierdząc, że „nie trafił w sedno” z powodu pojawienia się „bezprecedensowych okoliczności”.

Wczoraj (10 stycznia) Riot Games udostępniło The Brink of Infinity – film z okazji premiery Liga Legend’Sezon 2023.

Podczas gdy tradycyjnie każdy sezon rozpoczyna się szybką animacją przedstawiającą postacie w grze walczące, film z 2023 roku spotkał się z ostrą krytyką za to, że zamiast tego jest trójwymiarową wycieczką po Liga Legend mapa.

Chociaż narratorem filmu był Tajemna gwiazda Mia Sinclair Jenness, była szeroko krytykowana przez Liga Legend fanom za poczucie, że są „ogólne”, „rozczarowujące” i „obniżone” w stosunku do poprzednich przerywników filmowych, które w przeszłości zostały niesamowicie dobrze przyjęte przez fanów.

W rezultacie Riot Games wydało oświadczenie wyjaśniające, że musi przyjąć „alternatywne podejście” do corocznej tradycji.

„W tym roku wystąpiły pewne bezprecedensowe okoliczności, które skłoniły nas do alternatywnego podejścia do filmu z sezonu 2023” — powiedział Riot. „Uważaliśmy jednak, że może nadal ucieleśniać szerokie uniwersum League i ducha rywalizacji, jednocześnie świętując początek nowego sezonu”.

„Ale wysłuchaliśmy waszych opinii i chcemy przyznać, że Brink of Infinity nie trafił w odpowiedni cel pełnego akcji, prowadzonego przez bohaterów zwiastuna, którego oczekiwaliście, i doprowadził do dalszych spekulacji na temat naszej inwestycji w League” — dodało studio.

Filmik wywołał szerszą dyskusję na temat wysiłków, jakie włożyło Riot Games Liga Legend w ostatnich latach. Podczas gdy niektóre z tych postrzeganych problemów są nowsze – takie jak sam film lub kontrowersyjna zmiana nowego harmonogramu sceny profesjonalnej w Ameryce – inni uważają, że istnieją długotrwałe problemy z przepustkami bitewnymi i wydarzeniami w grze.

Riot przyznał, że „powinien był być bardziej komunikatywny” na ten temat i dodał, że „Wierzymy, że Liga ma świetlaną przyszłość i inwestujemy w to, ale możemy zrobić lepszą robotę, dzieląc się z tobą tymi planami”.

Deweloper planuje podać „więcej szczegółów na temat tego, jak wygląda ta inwestycja w ciągu najbliższych kilku dni”.

Liga Legend. KREDYT: Riot Games

Osobno programista League of Legends, Ryan „Reav3” Mireles, odniósł się do twierdzeń, że League of Legends jest w „trybie konserwacji” i powiedział, że chociaż rozumieją obawy, nie zgadzają się.

„Rozumiem, dlaczego ludzie wyciągnęliby taki wniosek, chociaż mogę was zapewnić, że tak nie jest” – napisał Mireles na Reddit. — Ale to, że mówię, nikogo do tego nie przekona. Jak wiele firm straciliśmy dużo talentów podczas Covid, gdzie wiele osób odebrało sytuację WFH jako [an] możliwość szukania różnych dróg w życiu. W całej branży było ciężko, a Riot nie było inaczej. Nie dlatego, że Riot celowo obniżył budżet lub zakres Kupa śmiechu. Mówiąc bardziej elokwentnie, gówno się zdarza”.

Mireles powiedział dalej, że Riot „inwestuje w tak większe rzeczy, które nie będą wysyłane od dłuższego czasu”, ale przyznał, że „jedyną rzeczą, która zmieni opinię ludzi, jest wysyłanie treści”.

W poniedziałek (9 stycznia) Riot Games przedstawiło część zawartości planowanej na sezon 2023 – w tym dwóch nowych bohaterów.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63beb2fffbab499897b642ef2710533a&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Friot-games-says-controversial-league-of-legends-cinematic-missed-the-mark-3378685&c=3790700349352075548&mkt=fr-fr