Riot Games MMO „League of Legends” może nigdy nie zostać wprowadzone na rynek


W grudniu 2020 r. Riot Games ogłosiło, że opracuje grę MMO opartą na niezwykle popularnej serii MOBA League of Legends, ale teraz okazuje się, że gra może w ogóle zostać wydana. Biorąc do Świergot aby poinformować fanów o rozwoju tytułu, którego jeszcze nie nazwano, producent wykonawczy Riot Greg Street powiedział, że gra może nigdy nie zostać wydana. „Nie ma gwarancji, że ta gra zostanie wysłana” – zauważył deweloper. „Jesteśmy optymistami, ale po prostu nigdy nie wiadomo, dopóki się nie pojawi. Zakładając jednak, że tak, będzie to czwarta duża seria, nad którą pracowałem ([Age of Empires, World of Warcraft, League of Legends]) i prawdopodobnie ostatni. I bardzo mi się to podoba. To będzie dobry akt finałowy”.

Pomimo tych komentarzy Street zapewnił również fanów, że obecnie rozwój „idzie super dobrze” i że po prostu chciał docenić wysokie standardy Riot. „Po prostu jestem szczery, że standardy gry Riot są wysokie, podobnie jak oczekiwania graczy” – dodał. „Nie wyślemy rozczarowującej gry”.

Na razie nie ma jeszcze daty premiery ani okna na długo oczekiwany League of Legends MMO, więc zainteresowani powinni czekać na kolejne aktualizacje.

gdzie indziej w grach, Gwiezdne Wojny: Uwolniona Moc otrzymuje fizyczne wydania kolekcjonerskie na konsolę Nintendo Switch.

Źródło : https://hypebeast.com/2022/4/riot-games-league-of-legends-mmo-greg-street-launch-comments