Riot Games kończy umowę z Gareną i samodzielnie publikuje „League of Legends” i „Teamfight Tactics” w SEA


Jeśli jesteś graczem Gry o zamieszkach’produkty tutaj w Azja Południowo-Wschodniasą szanse, że jesteś bardzo zaznajomiony z Garena, wydawcy z Singapuru, który pomógł Riot w sprzedaży i wspieraniu jej gier w regionie. To było owocne partnerstwo, co najmniej, ale ma się to zmienić, ponieważ Riot Games ogłosiło, że rozpocznie samodzielne publikowanie dla Azji Południowo-Wschodniej, począwszy od styczeń 2023pozostawiając Garenę z dala od obrazu.

Jak udostępniono w poście na blogu, ten ruch ma na celu „upewnienie się, że gracze z Azji Południowo-Wschodniej mają takie same doświadczenia w League i TFT, jak ludzie, którzy grają w nasze gry na całym świecie”. Chociaż Riot jest bardziej niż wdzięczny za wkład Gareny, rozwój i ekspansja firmy w „studia multi-gier” oznacza, że ​​ma teraz możliwości i potrzebę bliższego służenia graczom w regionie.

Reklama ▼

Riot zdecydowanie ma doświadczenie w tej dziedzinie, już samodzielnie publikując takie jak Valorant, Legendy Runeterryoraz League of Legends: Dzika Szczelina w regionie. Teraz obaj League of Legends oraz Taktyka walki drużynowej dołączy do składu po latach sukcesów pod wodzą Gareny.

„Nasza nowa struktura w regionie Azji i Pacyfiku pozwoli nam rozszerzyć nasze wysiłki w krajach, w których już publikujemy, takich jak Japonia i Indie. Ponadto jesteśmy również w trakcie tworzenia nowych biur lokalnych w kluczowych krajach, w tym na Filipinach, Tajlandii, Indonezji i Malezji” – powiedział Riot. „Gracze w tych krajach mogą liczyć na dedykowane biuro Riot, które koncentruje się wyłącznie na tworzeniu hiperlokalnych doświadczeń, dostosowując nasze gry do odbiorców w każdym kraju i regionie jako całości”.

Nowy Liga oraz Taktyka walki drużynowej Serwery w Azji Południowo-Wschodniej (Filipiny, Malezja, Singapur, Tajwan, Hongkong, Makau, Tajlandia i Wietnam) zostaną uruchomione w tym samym czasie, a serwery Garena zostaną wyłączone. Gracze będą musieli przenieść swoje konta z Gareny do Riot od 18 listopada, a za kłopoty czeka na nich zestaw nagród w grze.

Odbędą się również imprezy powitalne i lokalne działania, aby uczcić przeprowadzkę. Dobrą wiadomością jest również to, że gracze będą mieli „dostęp do usług publikowania Riot, takich jak lokalizacja, rozliczenia i wsparcie dla graczy, które pomogą poprawić wrażenia graczy w znaczący sposób”.

Na froncie e-sportowym Riot będzie nadal prowadził Pacific Championship Series i odzyska prawo własności do Vietnam Championship Series.


Wrzuć komentarz na Facebooku poniżej!


Źródło : https://geekculture.co/riot-games-ends-garena-deal-to-self-publish-league-of-legends-teamfight-tactics-in-sea/