Riot Games chce wyeliminować „miękkie inting” w League of Legends, ale jak?

Problem z miękkimi ustawieniami w League of Legends

Miękkie intowanie to problem wykryty przez Riot Games w League of Legends, polegający na tym, że gracze celowo unikają gry zespołowej lub dla celów. Reżyser gry Pu Liu nazwał to poważnym problemem.

Sondaż społecznościowy przeprowadzony przez Pu Liu

Pu Liu zwrócił się niedawno do społeczności League of Legends za pośrednictwem mediów społecznościowych, aby zapytać, jak Riot Games powinno podejść do tej kwestii. Miękkie intowanie charakteryzuje się tym, że gracze oddalają się od celu gry, zajmują boczne pasy, unikają walk drużynowych i celów, biernie przyczyniając się do pewnej porażki.

Liu pyta społeczność o surowość sankcji, które mają zostać zastosowane. Przy obecnej technologii League of Legends może ukarać, zawiesić lub zablokować konto, ale także posunąć się tak daleko, że może wykluczyć komputer PC lub adres IP z gry (słynna kara na poziomie sprzętowym).

Oczekiwania społeczności i działania, które należy podjąć

Wielu członków społeczności League of Legends zdaje sobie sprawę z problemu miękkich intencji i chce wdrożenia stopniowanego systemu kar, dającego graczom możliwość zmiany swojego zachowania przed surowszymi karami.

Dzięki niedawnym letnim wydarzeniom i premierze nowego maga Aurory League of Legends dokłada wszelkich starań, aby gra pozostała bezpiecznym i przyjemnym środowiskiem dla wszystkich. Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami Shacknews.

Źródło: www.bing.com