Riot będzie promować Arcane S2 w League of Legends do 2024 roku

League of Legends: Co nas czeka w 2024 roku

Chcesz być na bieżąco z najświeższymi wiadomościami z branży gier wideo? Zapisz się już teraz na nasze codzienne i cotygodniowe biuletyny, aby dowiedzieć się wszystkiego.

Arcane Sezon drugi: Nowe premiery w zasięgu wzroku

Riot Games ujawniło swój plan dotyczący League of Legends na rok 2024, podkreślając współpracę w grze towarzyszącą premierze drugiego sezonu Arcane w listopadzie.

Jedną z najważniejszych atrakcji jest pojawienie się postaci i rozgrywki inspirowanej Arcane w słynnej grze MOBA na PC.

Deweloper planuje wprowadzić do League of Legends jeszcze w tym roku flagową postać pierwszego sezonu, Ambessę Medardę. Dodatkowo inny, jeszcze nieokreślony bohater otrzyma aktualizację wizualną, która będzie bardziej odpowiadać jego projektowi w Arcane. Oczywiście Riot planuje także wypuścić nową linię skórek inspirowanych Arcane, aby promować drugi sezon.

Rozgrywka, zawartość i e-sport LoL

Oprócz Arcane Riot ogłosił także szersze zmiany w rozgrywce League of Legends na rok 2024. Planowane jest wydanie nowego, bardziej swobodnego trybu gry, a także zmiany w jego rankingach i systemach mistrzostwa bohaterów.

W planach jest także dodanie do League of Legends oprogramowania antycheatowego Valorant – Vanguard. Jeśli chodzi o zawartość, Riot ujawnił długą listę aktualizacji wizualnych dużej części swoich bohaterów, a także pojawienie się dwóch nowych bohaterów, Smoldera i solowego mistrza Vastayan.

Wreszcie Riot ogłosił także zmiany w zasadach kwalifikacji do swoich dwóch międzynarodowych turniejów, Mid-Season Invitational (MSI) i Mistrzostw Świata League of Legends. Podczas gdy targi MSI odbędą się w dniach 1–19 maja 2024 r. w Chengdu w Chinach, Mistrzostwa Świata odbędą się w dniach 25 września–2 listopada 2024 r. Kluczowymi lokalizacjami tych wydarzeń będą Berlin, Paryż i Londyn.

Ponieważ Arcane Series rozpocznie się wkrótce po Mistrzostwach 2021, możemy spodziewać się wzajemnej promocji z finałami Mistrzostw 2024.

Źródło: www.bing.com