Riot aktualizuje grafikę powitalną bazy Hecarima w League of Legends


Riot Games aktualizuje domyślny portret jednego z najpopularniejszych bohaterów, Hecarima.

League of Legends zostało wydane w 2009 roku, ponad dekadę temu. Od tego czasu Riot wydał mnóstwo treści do tej gry. Niektóre z tych treści wydanych wtedy nigdy nie doczekały się nawet odpowiedniej aktualizacji. W rezultacie niektóre z nich wyglądają okropnie, jeśli ktoś teraz na nie spojrzy. Na przykład Czarny Alistar jest jedną z najstarszych skórek wydanych w grze i jest po prostu czarnym kolorem Alistara. A według dzisiejszych standardów wygląda fatalnie.

Ale Riot Games stara się stale aktualizować grę i jej zawartość. Te aktualizacje mogą obejmować ogólne korekty statystyk, VGU lub aktualizacje wizualne i rozgrywki, w ramach których Riot całkowicie zmienia wygląd i umiejętności bohatera.

Ale Riot robi więcej aktualizacji wizualnych od poprzedniego sezonu, aby wszyscy starsi bohaterowie byli na równi. Jednym z głównych sposobów, w jaki to robią, jest dawanie ASU niektórym bohaterom. ASU, czyli Art and Sustainability Update, to miejsce, w którym Riot zmienia wygląd bohatera bez zmiany jego wyglądu. Na razie Riot zaktualizował tymi aktualizacjami dwóch bohaterów. Są to Caitlyn i Ahri. Oba zostały bardzo dobrze przyjęte. Niedawno Riot ogłosił, że przekaże ASU dwóm kolejnym bohaterom, Lee Sinowi i Teemo.

Oprócz ASU na dużą skalę, Riot wprowadza również mniejsze aktualizacje wizualne. W poprzednim sezonie Riot zaktualizował efekty wizualne różnych bohaterów. Co więcej, zaktualizowali także portret Kassadina. A ostatnio zmienili także portret Wytrzymałego Garena. A teraz Riot zaktualizuje portret Hecarima.

Czytaj więcej: Skórka Strażnika Popiołów dla Shena.

Aktualizacja grafiki powitalnej Bazy Hecarim

Hecarim został wydany na początku 2012 roku. Chociaż został wydany wcześniej, jego portrety bardzo dobrze się zestarzały. Ale nowy splash art jest jakoś lepszy niż poprzedni. Najbardziej zauważalną różnicą jest jego nowa twarz. Przypuszczalnie z powodu przepisów cenzury Riot przeprojektował twarz Hecarima z czaszki na coś innego. Jednak dla Hecarima jest to pozytywna zmiana, ponieważ czyni go bardziej przerażającym. Jego zbroja również została zmieniona z głowy na rzeczywistą kamizelkę kuloodporną, czyniąc go bardziej strażnikiem Shadow Isles.

Zmiana włóczni jest również bardzo niesamowita. Wygląda też jak Włócznia Shojin; Hecarim jest jednym z niewielu bohaterów, którzy potrafią prawidłowo używać tego przedmiotu. A zmiana tła również dobrze pasuje do reszty zmiany. Co więcej, Riot będzie aktualizował tylko jego portrety. Nie będzie więc żadnych aktualizacji wizualnych w grze.

Splash Art

Kredyty obrazkowe: Gry Riot

Data wydania

Riot zaktualizuje portret Hecarima w patchu 13.6, którego premiera zaplanowana jest na dn czwartek, 23 marca 2023 r.Źródło : https://gameriv.com/riot-updates-hecarim-base-splash-art-in-league-of-legends/