Reżyser zadań „Wiedźmin 3” dołącza do Riot Games w MMO „League Of Legends”


Wiedźmin 3 oraz Cyberpunk 2077 dyrektor zadań Mateusz Tomaszkiewicz dołączył do Riot Games, aby pracować nad nadchodzącym projektem League Of Legends MMO.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Daniel Drakos wyjaśnia, w jaki sposób muzyka stała się definiującym aspektem europejskiej sceny „League Of Legends”

Tomaszkiewicz poinformował o nowościach Świergot, mówiąc, że był „podekscytowany i nie może się doczekać tego nowego wyzwania”. Były dyrektor misji powiedział, że spędził „ostatnie kilka miesięcy” rozważając swoje opcje i z przyjemnością ogłasza zmianę.

„Wielka aktualizacja kariery” – czytamy w ogłoszeniu – „Spędziłem ostatnie kilka miesięcy na spotkaniach i rozmowach z wieloma wspaniałymi ludźmi i zespołami, a teraz mam przyjemność ogłosić, że dołączę do Riot Games w ich nadchodzącym projekcie MMO . Jestem podekscytowany i nie mogę się doczekać tego nowego wyzwania, bądźcie czujni!”

Odgrywanie formacyjnej roli w rozwoju obu Wiedźmin 3 oraz Cyberpunk 2077, podobnie jak każda inna gra, która wyszła ze studia, Tomaszkiewicz współpracuje z CD Projekt Red od ponad 12 lat.

Tomaszkiewicz nie pracował jeszcze nad MMO, ale odegrał kluczową rolę w rozwoju questów, co oznacza, że ​​może to być kontynuacja jego umiejętności w tej dziedzinie. Riot Games nie opublikowało wielu szczegółów na temat nowej gry, poza tym, że będzie ona oparta na League Of Legends.

W powiązanych wiadomościach Riot Games podzieliło się, jak będzie postępować z graczami AFK (z dala od klawiatury) w League Of Legends, w poście zatytułowanym „Zwalczanie AFK”.

Obecnie gracze AFK, którzy konsekwentnie opuszczają gry, otrzymują opóźnienie w kolejce, co oznacza czekanie piętnaście minut, zanim będą mogli stać w kolejce do gry, przy czym ta kara obowiązuje do 5 gier.

Jednak Riot Games wprowadza blokady kolejek, które całkowicie zablokują powtarzających się przestępców z kolejek MOBA.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=0569A0D5387644D3B33AB234A8A840F4&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_au%2Fnews%2Fgaming-news%2Fwitcher-3-quest-diorector-joins-riot-games-league-legends-mmo-3051748&c=8582896101486148141&mkt=fr-fr