Rek’Sai otrzymuje aktualizację swoich umiejętności w patchu 14.5 League of Legends

League of Legends: Przeróbka Rek’Sai w patchu 14.4 i nadchodzące zmiany w patchu 14.5

League of Legends ma teraz absurdalnie dużą liczbę 167 bohaterów dostępnych do gry na Summoner’s Rift. Jednak niektórzy z tych bohaterów nie cieszą się taką samą miłością i uwagą, jak inni, bardziej popularni bohaterowie. Rek’Sai jest z pewnością jedną z tych pomijanych bohaterek, ale twórcy LoL-a zdecydowali się na drobne zmiany w jej umiejętnościach, aby zaktualizować ją w patchu 14.4. W związku z niezadowalającymi statystykami zwycięstw i rozgrywki twórcy postanowili wprowadzić istotne usprawnienia.

Ewolucje meta League of Legends

Meta League of Legends stale się rozwija, a nowa aktualizacja pojawia się mniej więcej co dwa tygodnie. Pomimo ciągłych zmian na liście realnych bohaterów, niektórym bohaterom trudniej niż innym dopasować się do obecnej meta. Tak jest w przypadku Rek’Sai, dżungli, której główną umiejętnością jest tworzenie tuneli wokół mapy, aby zaskakiwać i szybko osłabiać przeciwników. Niestety, z biegiem lat został on odrzucony ze względu na małą popularność i ograniczoną wytrzymałość.

Zmiany Rek’Sai w patchu 14.4

Kiedy ukazała się łatka 14.4, twórcy ogłosili znaczące zmiany w jej zaklęciach. Na przykład, może teraz ogłuszyć wszystkich pobliskich wrogów, używając zaklęcia Wygrzebanie (W), a jej zaklęcie Wściekłe Ukąszenie (E) zadaje teraz zwiększone obrażenia w zależności od obrażeń od ataku i maksymalnego zdrowia postaci.

Zmiany nadchodzące w patchu 14.5

Pomimo tych poprawek mających na celu przekształcenie jej w wojowniczkę, a nie zabójczynię, przeróbka nie miała pożądanego wpływu na popularność Rek’Sai. Teraz zespół projektowy League of Legends Core Design ogłasza nowe wzmocnienia dla Rek’Sai w patchu 14.5. Zmiany te obejmują ulepszenia animacji/szybkości jego automatycznych ataków, dostosowanie obrażeń jego umiejętności Gniew Królowej (Q), Wściekłe Ugryzienie (E) i Szarża Pustki (R), a także różne poprawki błędów.

Podsumowując, te zmiany z pewnością zwiększają obrażenia jej zestawu, ale niezdolność Rek’Sai do anulowania jej automatycznych ataków za pomocą zaklęcia Gniew Królowej może nie zadowolić niektórych graczy. Jeśli szukasz innego dżunglera do wypróbowania, sprawdź naszą listę najlepszych mistrzów LoL. Możesz także śledzić nas w Google News, aby uzyskać najnowsze wiadomości, analizy i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby uzyskać świetne oferty.

Źródło: www.bing.com