Reakcja deweloperów League of Legends na ogromne zmiany Sol Aurelion

Nadchodzą ulepszenia skórki Burzowego Smoka Aureliona Sola

Ważna wiadomość dla fanów League of Legends: skórka Burzowego Smoka Aureliona Sola otrzyma pewne zmiany.

Czołowy deweloper League of Legends twierdzi, że ostatnie zmiany w Aurelion Sol zostały źle przeprowadzone i stan bohatera jest teraz nieco silniejszy.

Trzeba powiedzieć, że Aurelion Sol zawsze sprawiał Riotowi pewne problemy ze zrównoważeniem. Przed remontem miał jeden z najniższych współczynników gry w grze ze względu na nieporęczny zestaw narzędzi i niespójną fantazję o mocy. Po przeróbce Gwiezdny Smok stał się nieco bardziej popularny, ale jego nowa mobilność i skalowanie znacznie utrudniały osiągnięcie równowagi.

Riot przyznaje się do błędów związanych z ostatnimi wzmocnieniami i osłabieniami Aureliona Sola

Jednakże ostatnia runda zmian, w wyniku której Aurelion Sol otrzymał ogromne zwiększenie ładunków otrzymywanych za pomocą Q, wyrzuciła go tak wysoko, że niemal natychmiast trzeba było go naprawić.

Riot przyznał się do błędów, publikując na Twitterze retrospektywę niektórych ostatnich zmian w League. Główny projektant gry Riot, Phroxzon, powiedział: „Asol – w tym przypadku nasz błąd. Jasne jest, że za bardzo przesadziliśmy z balansem i jesteśmy tego świadomi (niedocenialiśmy specyficznego wpływu wzmocnienia W). Po osłabieniu nadal uważamy, że Asol jest silniejszy niż przed wzmocnieniem. »

Dodał również, że twórcy przyglądali się Maokai z dolnej alei, który wiele zyskał na niektórych nowych przedmiotach wsparcia, a także Illaoi i Wukongu z górnej alei.

Źródło: www.bing.com