Raport: UNF0RGIVEN, aby wejść do NA League of Legends pod parasolem 100 Złodziei


Gracz z LEC może po raz pierwszy w swojej karierze udać się do LCS w nadchodzącym wiosennym splicie 2023.

William „UNF0RGIVEN” Nieminen dołączy do odnowionego 100 Thieves League of Legends program jako odtwarzacz ADC, według relacja Brieuca „LEC Wooloo” Seeger, mimo że jego kontrakt z MAD Lions nie wygasa od jakiegoś czasu. Ale obecnie nie wiadomo, czy dołączy do głównego zespołu LCS organizacji, czy do jej składu Akademii w Północnoamerykańskiej Lidze Challengers. Seeger wspomniał również, że Karmine Corp w LFL był „zainteresowany” UNF0RGIVEN na późnych etapach negocjacji.

UNF0RGIVEN spędził cały rok 2022 jako główny prowadzący MAD Lions, zastępując Carzzy’ego, który dołączył do składu „superdrużyny” Team Vitality – ale wydaje się, że wkrótce powróci do MAD. Zespół miał ogromne problemy z nadążaniem za dominacją, którą ustanowili w obu splitach w zeszłym roku ze względu na poważne zmiany w ich prowadzeniu, ale UNF0RGIVEN pozostał dla zespołu świecącym punktem, ponieważ szybko zdobył kontrolę nad ewoluującą metą ADC.

MAD przeszedł kolejną drastyczną transformację w tegorocznym letnim splicie z dodaniem Nisqy’ego, gracza, który został zmuszony do siedzenia na uboczu na wiosnę po tym, jak nie został wybrany przez drużynę. Pomiędzy Nisqy i UNF0RGIVEN, MAD zbudował solidne podstawy wokół swoich prowadzących, które umożliwiły im wejście na kolejne Mistrzostwa, chociaż drużyna nie była w stanie awansować z fazy wstępnej.

Chociaż parał się zawodowo League of Legends przez prawie pół dekady pierwsze główne doświadczenia UNF0RGIVEN były związane z MAD w LEC i trwały tylko rok. Jeśli dołączy do 100 zespołów LCS lub Akademii Złodziei, będzie to pierwszy raz, gdy szwedzki gracz będzie rywalizował na ziemi północnoamerykańskiej poza tegorocznymi Mistrzostwami Świata.

Ta ogromna zamiana regionów na UNF0RGIVEN nie została jeszcze potwierdzona przez 100T lub MAD Lions.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6372906e6d8048df99561a83dc440f2c&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Freport-unf0rgiven-to-enter-na-league-of-legends-under-the-100-thieves-umbrella&c=17064996941934282780&mkt=fr-fr