Ranking wszystkich najlepszych skórek w League Of Legends


League of Legends idzie na całość podczas projektowania bohaterów i ich alternatywnych skórek. W sumie gra ma ponad 1300 skórek, nie licząc ich odmian. Jednak sześć skórek Ultimate jest niezwykłych, ponieważ poziom szczegółowości znacznie przewyższa wszystko inne (w tym cenę).


POWIĄZANE: League Of Legends: najlepsze zimowe skórki

Nowa forma, schemat kolorów, nasycenie kolorów, portrety, efekty cząsteczkowe i dźwięk mogą ożywić twojego ulubionego bohatera. Zainwestowanie w skórkę superzdolną to świetny sposób na pokazanie swojej miłości do bohatera, ponieważ możesz afiszować się z tymi wspaniałymi efektami, jednocześnie stylowo pokonując wrogów. Najlepsze skórki przywrócą ci rozsądną kwotę, więc chcesz mieć pewność, że Twoje pieniądze są warte swojej ceny.

WIDEO DNIA GRACZÓW

6 Cybernetyczny Ezreal

Jako pierwsza superskórka, Cybernetyczny Ezreal miał swój czas chwały. Był pionierem różnych transformujących sztuczek superumiejętności, a jego cztery formy można było osiągnąć poprzez ulepszenie jego superumiejętności. Jeśli chodzi o projekt, jest to tylko jedna z wielu futurystycznych skórek w League of Legends, ale to, co czyni ją wyjątkową, to fakt, że historia Ezreala tak dobrze łączy się ze skórką.

POWIĄZANE: League Of Legends: najlepsze prestiżowe skórki

Wizualna aktualizacja Ezreala dopracowała jego domyślny wygląd i wszystkie jego skórki. Jako bohater z jedną z największych skórek w grze, istnieją o wiele lepsze skórki niż Cybernetyczny Ezreal w znacznie niższej cenie.

5 Seraphine z K/DA All Out

Połączony obraz superskórki KDA All Out Seraphine w League Of Legends

Większość bohaterów, którym nadano skórkę superumiejętności, musiała w jakiś sposób na nią zasłużyć swoją popularnością, częstotliwością wybierania i rozsądną ilością czasu po wydaniu. Jednak Seraphine przecina linię, otrzymując skórkę superumiejętności po wydaniu bohatera — mów o specjalnym traktowaniu.

Ta skórka przybiera trzy formy, niczym odskocznie do supergwiazdy: zaczynając od Indie, Wschodząca Gwiazda i Supergwiazda. Fajna koncepcja, ale problem polega na tym, że trzeba zapłacić cenę superskórki i ukończyć misje, aby zdobyć wszystkie formy. Jeśli chodzi o jej formy, Indie są na tym samym poziomie, co epickie skórki, a Wschodząca Gwiazda jest tak dobra, jak legendarna. Jeśli nie masz nic przeciwko wyzwaniom, jej wariant Superstar prezentuje blask i blichtr znanej gwiazdy popu.

4 Bogini broni Miss Fortune

Splash art z League of Legends dla skórki Miss Fortune

Polowanie na nagrody jest o wiele łatwiejsze, gdy masz do dyspozycji potężny egzoszkielet bojowy z potężną bronią. Miss Fortune przybiera cztery formy jako Bogini Broni: Scarlet Fair, Zero Hour, Royal Arms i Star Swarm. Każda z tych form to nie tylko zwykłe Barwy, ale także unikalne projekty z różnymi działami.

POWIĄZANE: Najfajniejsze skórki League of Legends

Scarlet Fair jest początkowym, oznaczonym przez portret. Sporty Zero Hour mają najlepsze efekty cząsteczkowe przypominające prestiżową skórkę ze złotymi odcieniami. Royal Arms ma najlepszą kolorystykę z białą, złocistożółtą i bladoniebieską, prawie wyglądającą jak mecha-tytan. Wreszcie, Zero Hour jest najbardziej nerwowa ze względu na opaskę na oko, solidną kombinację różowo-fioletowo-czerwoną i dzikie pistolety wyglądające jak rekiny. Otrzymujesz wszystkie te formy w cenie tańszej niż wszystkie superskórki i przeglądasz je w fontannie.

3 DJ Sona

Podzielone zrzuty ekranu przedstawiające Ultimate Skin DJ Sony w League of Legends.

DJ Sona może zająć się wszystkimi Twoimi potrzebami związanymi z muzyką i wsparciem. Ma trzy setlisty do wyboru: Kinetic, Concussive i Ethereal. Kinetic to dynamiczna i energetyczna muzyka przypominająca rave; Concussive bardziej skłania się ku rockowi z ciągle zmieniającym się rytmem pasującym do headbangingu; a Ethereal ma tajemniczą melancholijną melodię z lo-fi bitami.

Przewaga DJ Sony polega nie tylko na wyrazistej muzyce, którą gra w grze, ale także na różnych formach towarzyszących każdej piosence, którą gra. Tasowanie tych piosenek zmienia wygląd DJ Sony, w tym jej system dźwiękowy i DJ-ski deck. Dodatkowo efekty dźwiękowe jej umiejętności są niesamowite i pasują do jej aktualnego tematu.

2 Duchowy Strażnik Udyr

Splash art Udyra duchowego strażnika League Of Legends

Jeśli miałeś szczęście i kupiłeś tę ostateczną skórkę przed przeróbką, możesz usiąść wygodnie i cieszyć się zwrotem z inwestycji. Przerobiony Udyr Strażnika Duchów przewyższa swoją starą wersję. Jest większy, ma dłuższe włosy i jest niebiańsko boski. Oczywiście wszyscy wiemy, że Udyr zmienia się w zależności od swojej postawy, ale co więcej, każda z tych postaw zmienia się, gdy się budzi.

POWIĄZANE: League Of Legends: Najlepsi mistrzowie dżungli

Jego zwykłe postawy są niesamowite, gdy prezentują unikalną broń na postawę. Szczegółowe efekty cząsteczkowe z każdym trzaskiem błyskawicy lub płonącym wirem ognia już by wystarczyły. Ale jego przebudzona forma przekracza oczekiwania; jego włosy lśnią jak włosy bogów o różnych stylach w zależności od postawy. Udyr przyćmiewa swoje skromne szamańskie korzenie i wyrasta na pełnego Super Saiyanina.

1 Lux Elementalista

League of Legends: królewski zaklinacz ubrany na biało

Elementalist Lux to uosobienie doskonałości skórki, z dziesięcioma postaciami w jednej superskórce. I nie tylko ilość stawia Lux Elementalist na piedestale, ale jakość każdej z tych form. Różnią się od innych fryzurą, strojem, efektami umiejętności oraz efektami dźwiękowymi i cząsteczkowymi, odrębnymi dla każdego elementu, który Lux wybiera, by rozpalić swój promień.

Lux Mistrzyni Żywiołów ma unikalną mechanikę, dzięki której możesz przyjąć każdą z form. To tak proste, jak uderzanie, zbieranie i łączenie — choć początkowo zagmatwane, szybko się do tego przyzwyczaisz. Jednak ludzie stojący za tym opus magnum przyznali, że nie będzie już tak wspaniałej skórki jak Elementalist Lux z obawy przed zepsuciem gry z powodu ogromnej ilości pamięci, którą zużywa.

DALEJ: League Of Legends: Najlepsze cytaty o bohaterachŹródło : https://www.thegamer.com/league-of-legends-ultimate-skins-ranked/