Ranking czterech mistrzów League of Legends wydanych w 2021 r.


League of Legends

Zdjęcie dzięki uprzejmości Riot Games

Będziemy rankingować czterech bohaterów League of Legends, którzy zostali wydani w 2021 roku. W tym roku Riot Games dodało czterech nowych bohaterów do League of Legends: Akshan, Viego, Gwen i Vex. Na początku tego roku Riot wspomniał, że postawili sobie za cel wypuszczanie jednego nowego bohatera w każdej roli rocznie. Ze względu na napięty harmonogram Riot i premierę programu Netflix, TajemnaRiot nie osiągnął celu.

Jednak gracze League of Legends mogą spodziewać się wydania dwóch nowych bohaterów kilka łatek po rozpoczęciu sezonu 12, czyli 4 stycznia 2022 roku. Riot chciał dodać bohaterów z kilkoma wydarzeniami pod koniec tego roku , ale nie do końca pasowały do ​​tematu. W 2022 do League of Legends zostanie dodany nowy strzelec i wsparcie.

Akshan, Viego, Gwen i Vex zostali wydani w tym roku i otrzymali pozytywne opinie. Jednak niektórzy z tych nowych bohaterów wydali się płynniej, mogli wcielić się w inne role i ogólnie wprowadzili więcej do całej gry niż inni. Oto jak uszeregowaliśmy nowych bohaterów wydanych w 2021 roku.

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/ranking-the-four-league-of-legends-champions-released-in-2021-01fr6dqccha5