Pytanie: Nie jeden, ale League of Legends powita z rzędu dwóch nowych bohaterów Darkinów, wsparcie i prowadzącego?


Społeczność League of Legends była ostatnio ponownie podekscytowana, gdy Riot kontynuował drażnienie dwóch nowych Darkinów, które pojawiły się wraz z premierą Kayna w grze Legend of Runeterra.

Niedawno Riot Games przekazało fanom League of Legends informacje na temat nowego generała Darkinów w przedsezonowym wideo 2023 – potężnego Darkina w roli Assassina, używającego przerażającego sztyletu jako broni.

Zgodnie z fabułą League of Legends, Darkini to starożytni bogowie wojny, którzy odnieśli niezliczone szkody w wojnie Pustki. Darkin użył na sobie magii krwi, aby uzyskać tak ekstremalną moc, że starożytni magowie próbowali zapieczętować ich w różnych broniach, kończąc w ten sposób brutalność. sprowadzone przez te istoty podczas wojny Darkinów.

Ale z biegiem czasu Darkini zostali uwolnieni i stali się generałami na naszej Summoner’s Rift pod imionami Aatrox, Varus lub Kayn (Rhaast). Jednak wciąż jest wielu innych „anonimowych Darkinów”, a kolejny bohater Asasynów, który pojawi się w przedsezonie, będzie czwartym kamieniem milowym Darkinów, który pojawi się w meczach League of Legends, a także zostanie otwarty. Więcej historii daje nam lepsze zrozumienie tych potężnych istot.

Jednak liczba Darkinów była w rzeczywistości znacznie większa. Jeśli wcześniej, możemy łatwo ustalić, że jest tylko 5 Darkinów poprzez interakcję Rhaasta z Varusem: „Dość 5, zniszczymy tę Runeterrę”. Niedawno Riot fizzNchips potwierdził, że w przyszłości League of Legends zobaczymy więcej Darkinów.

Ponieważ fabuła Darkina zawsze była jednym z najbardziej lubianych tematów wielu fanów. Tak więc po potwierdzeniu Conora „fizzNchips” Sheehy, wszyscy pękali z radości, widząc w przyszłości więcej potężnych istot Darkinów.

Niedawno pierwsze obrazy generała Kayna w grze Legendary Runeterra pojawiły się w czasie, gdy stopniowo nadchodzi Era Darkinów – Przebudzenie gry. O wszystkim nie będzie warto wspominać, dopóki społeczność nie odkryje, że decydując się na przemianę w Rhaasta, łatwo zauważymy „dziwną broń” w jego dłoni.

Dziwna broń w lewej ręce Rhaasta w Legends of Runeterra

Fani League of Legends natychmiast odkryli „tożsamość” powyższej broni. Zgodnie z ogólnym opisem jest to para sierpów połączonych łańcuchem, który był używany przez samicę Darkina Xolaani, a następnie zapieczętowany wewnątrz. O Xolaani po raz pierwszy stała się szeroko znana dzięki opowiadaniu Bóg bez twarzy jako nowe Ciało Wniebowstąpione. Jednak prawda o opowieściach tej Darkin dziewczyny, a także o jej wyglądzie, wciąż pozostaje tajemnicą ukrytą głęboko w gorącym, grubym piasku Shurimy.

Kształt broni używanej przez Xolaani

Ponieważ generał Darkin niedługo pojawi się w przedsezonie 2023, jest asasynem, a wysoki procent będzie walczył głównie na środkowej linii. Fani stawiają więc hipotezę, że Xolaani może być kolejnym piątym Darkinem, który zostanie wydany w przyszłości jako Support. Przewidują, że może spowodować kontrolę tłumu lub przeciągnąć wrogów swoją bronią, aby dodać brutalności do składu „5 Darkinów” w League of Legends.

Oprócz Xolaani, Naganeka z Zuretty jest również godnym uwagi Darkinem i prawdopodobnie pojawi się na Summoner’s Rift w przyszłości. Naganeka była kiedyś Wyniesioną w postaci węża, walczyła w Wielkiej Wojnie Darkinów, a później z powodzeniem uciekła przed ludobójstwem Mistrza Zmierzchu. Używając broni, która jest maszyną strzał, Naganeka może zostać ADC w League of Legends, jeśli Riot naprawdę uważa, że ​​zadebiutowała na arenie Summoner’s Rift.

Oprócz Naganeki jest jeszcze dwóch innych Darkinów, którym udało się uciec, wspomnianych w historii Zmierzchu Bogów: odpowiednio Wolf Cebotaru i Valeeva. Podczas gdy Cebotaru nie otrzymał jeszcze wielu nowych informacji, Valeeva została omówiona z wielkim entuzjazmem przez społeczność. Według nich Valeeva jest najprawdopodobniej siostrą, której szuka Varus, a także imieniem generała Darkina, który pojawi się w przedsezonie 2023. Jednak wszystkie powyższe informacje to tylko spekulacje. fanów i nie otrzymałem żadnej oficjalnej odpowiedzi od Riot Games

Wyciągnąć wniosek:

Choć sporo informacji kryje się tylko w przewidywaniach fanów League of Legends, dzięki potwierdzeniu Riot fizzNchips możemy w pełni spodziewać się wielu nowych występów tego potężnego bytu. Jednocześnie Riot Games nie położy łatwo kresu temu tajemniczemu i potężnemu motywowi Darkinów, więc „ojciec” League of Legends musi zdecydowanie pracować nad pomysłem i projektem bohaterów Darkinów w przyszłości. . Game4V jak najszybciej w pełni zaktualizuje czytelnikom informacje o treści ogłoszeń i wydarzeń Riot.

Zobacz też: League of Legends: Riot współpracuje z marką jubilerską Tiffany & Co. przy projektowaniu Mistrzostw Świata 2022Źródło : https://otakuz.net/question-not-one-but-league-of-legends-will-welcome-2-new-darkin-champions-in-a-row-a-support-and-a-adc.oz