Puchar Przywoływacza League of Legends został odsłonięty


Puchar Przywoływacza League of Legends został oficjalnie ujawniony przez Riot Game, co oznacza początek wieloletniej umowy między grą MOBA a Tiffany & Co., która co roku zaprojektuje i stworzy trofeum dla zwycięskiej drużyny na turnieju Mistrzostw.

Wygrywanie światów to najwyższy zaszczyt, jaki możesz osiągnąć w League of Legends. Nie tylko ugruntowuje Cię jako najlepszy zespół na świecie. ale nagrody związane z taką wygraną są dość odlotowe. W ostatnim czasie zyski pieniężne z wygrywania Mistrzostw sięgały milionów. Dostajesz całkiem ładnie wyglądające trofeum do zabrania do domu, a twoja drużyna może wydać własny zestaw skórek bohaterów w grze.

Puchar Przywoływacza na Mistrzostwa Świata 2022 charakteryzuje się prostym designem, który dzięki gładkim liniom i wyrazistej sylwetce wygląda niemal futurystycznie. Jest kilka kluczowych cech tegorocznego pucharu, które moim zdaniem robią wielką różnicę. Po pierwsze ma pięć uchwytów. Oznacza to, że kiedy zwycięska drużyna w końcu ma szansę podnieść trofeum, każdy członek może faktycznie chwycić za rączkę, a nie czasami niezręczny moment, kiedy po prostu nie ma wystarczającej liczby kawałków kielicha do trzymania.

Na każdym uchwycie znajdują się inkrustacje, które pokazują rolę każdego członka zespołu (dżungla, wsparcie itp.), więc znowu nie pozostawia to zbyt wiele domysłów, kto co trzyma.

Podstawa pucharu, podobnie jak większość innych prestiżowych trofeów sportowych, została wyryta z nazwiskami poprzednich zwycięzców Mistrzostw, z nazwą drużyny i każdym graczem zajmującym swoje miejsce w historii ligi.

Światy nie są teraz zbyt daleko i zaczynają być ekscytujące; Jestem pewien, że gracze będą bardziej niż kiedykolwiek chętni do zabrania do domu tego uroczego trofeum po zobaczeniu go dzisiaj. Mimo że kolaboracja z Tiffany może być najdziwniejszym w 2022 roku, zdecydowanie poświęcili czas na zbadanie wydarzenia i wygląda na to, że obdarzają go szacunkiem, na jaki zasługuje. Być może nadszedł czas, aby sprawdzić, ile wydałeś w League of Legends – jeśli to wyjdzie więcej niż koszt tego trofeum, może czas porozmawiać ze sobą.

Tymczasem oto, co zrobić, jeśli masz niewydane żetony Czarodziejek Gwiazd w League of Legends. Sprawdź również nasze typy najlepszych skórek League of Legends i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowymi aktualizacjami dzięki naszemu przydatnemu harmonogramowi aktualizacji League of Legends na pozostałą część 2022 roku.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630cfec421044333923bd554bfca848e&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fleague-of-legends%2Fsummoners-cup&c=10326066414597216257&mkt=fr-fr