PUBG Mobile najwyraźniej łączy siły z League of Legends na epickie wydarzenie crossover


PUBG Mobile daje graczom jeszcze więcej powodów, by wkroczyć na pole bitwy, publikując mały przedsmak tego, co ma nadejść w popularnym Battle Royale. Krafton opublikował intrygujące zdjęcie, które z pewnością wzbudzi zainteresowanie każdego fana MOBA, ponieważ wydaje się, że następne wydarzenie współpracy odbędzie się tylko z League of Legends.

Z nadchodzącym crossoverem PUBG Mobile na horyzoncie, gracze mogą spodziewać się, że zobaczą swoje ulubione postacie z League of Legends – a konkretnie Arcane. Dla tych, którzy nie znają tytułu, Arcane to nadchodzący oryginalny program Netflix oparty na serii MOBA (i osadzony w Runeterrze), który zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Akt pierwszy będzie miał swoją premierę 6 listopada, a akt drugi 13 listopada. Ostatni akt zadebiutuje 20 listopada.

Od tajemniczy tweet wydane przez PUBG Mobile, wydaje się, że „nasz świat zostanie zaatakowany, ale przez kogo lub co?” Przedstawia sylwetkę czterech bardzo podobnych do League postaci, które są uderzająco podobne do Caitlyn, Vi, Jinx i Jayce’a. PUBG Mobile również później napisał na Twitterze: „To tylko zabawa i gry, dopóki coś nie zostanie wysadzone – wtedy jest IMPREZA! Czy ktoś wezwał do zrzutu AWESOME?”, na które konto League of Legends na Twitterze odpowiedziało: „Nie mogę Impreza zaklęć bez WYBUCHU!”


Nie mamy jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat współpracy, ale na razie możesz obejrzeć zwiastun Arcane osadzony powyżej, aby zagłębić się w szum szumu. Możesz także pobrać PUBG Mobile (iOS App Store i Google Play Store) oraz League of Legends: Wild Rift (iOS App Store i Google Play Store) jako darmowe gry z zakupami w aplikacji.

Chcesz mieć podobne tytuły na swoim urządzeniu mobilnym? Sprawdź naszą listę 12 najlepszych gier MOBA na iPhone’a i iPada (iOS)!

Source : https://www.pocketgamer.com/pubg-mobile/league-of-legends-epic-crossover-event/