Przewodnik po oglądaniu SuperBrawl w League of Legends

Pozdrawiamy taktyków! SuperBójka jest tuż za rogiem i czas się ekscytować! Przygotuj się na epickie bitwy pomiędzy najlepszymi graczami ze wszystkich zawodów regionalnych TFT (TRC) w całym regionie EMEA, którzy będą walczyć o chwałę i część nagrody pieniężnej o wartości 11 750 EUR.

PRZEGLĄD OGÓLNY

Harmonogram: SuperBrawl odbędzie się w dniach 8–10 września. Pokazy wstępne będą rozpoczynać się każdego dnia o 15:30 CEST, a pierwszy mecz rozpocznie się o 16:00 CEST.

Uczestnicy: W sumie weźmie w nim udział 40 taktyków podzielonych na 10 drużyn. Każda drużyna będzie się składać z 4 graczy, którzy zakwalifikowali się z odpowiednich TRC.

Gdzie oglądać: Całą akcję możesz śledzić na żywo na oficjalnym kanale Teamfight Tactics na Twitchu lub na Lolesports.com.

SYSTEM KWALIFIKACJI ZAWODNIKÓW

Proces kwalifikacyjny: Każde TRC będzie miało swój własny, unikalny proces kwalifikacyjny w celu wyłonienia 4 graczy, którzy będą go reprezentować w SuperBrawl. Skontaktuj się z lokalnym TRC, aby dowiedzieć się więcej na temat kryteriów kwalifikacji.

FORMAT WYJAŚNIENIA

Pule: TRC zostaną podzielone na pule składające się z dwóch regionów każda, w oparciu o miejsca przyznane im w Pucharach Złotej Szpatułki:

  • Pula 1: Hex League i ESL x SINN TFT Meisterchaft
  • Pula 2: Puchar Gwiazd TFT i Ultraliga
  • Pula 3: Türkiye Açık Elemeleri i RoEMEA
  • Pula 4: Legendy Północy i TFT LVLUP
  • Pula 5: Super League i Puchar Rycerzy TFT

DrawShow i faza grupowa: 5 września odbędzie się DrawShow, podczas którego grupy zostaną losowo przydzielone. Każda grupa będzie składać się z jednego zespołu z każdej grupy. Następnie drużyny będą rywalizować w formacie „każdy z każdym” pierwszego dnia SuperBrawl. Każda gra będzie walką 4 na 4, a drużyna z największą liczbą punktów w systemie 1–8 punktów zwycięży.

Faza pucharowa i finały: Po zakończeniu fazy grupowej 8 najlepszych drużyn przejdzie do fazy pucharowej. System punktacji pozostaje taki sam, ale bitwy będą rozgrywane w systemie best-of-three. Ostatniego dnia SuperBrawl dwie ostatnie drużyny zmierzą się w meczu do trzech zwycięstw, aby wyłonić ostatecznych mistrzów.

WIĘCEJ INFORMACJI

Obserwuj nasze konto TFT Esports EMEA na Twitterze, aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami i aktualizacjami na temat Rising Legends.

Aby uzyskać więcej informacji i najnowsze aktualizacje dotyczące SuperBrawl, nie zapomnij zapoznać się z Oficjalnym Przewodnikiem Widzów w języku angielskim.

Źródło: www.leagueoflegends.com