Przewidywana data premiery i najnowsze wiadomości sezonu 14 League of Legends

Nadchodzi wielki dzień dla fanów League of Legends! Premiera sezonu 14 jest już na horyzoncie, a wraz z nią wiele nowych funkcji i niespodzianek. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem League of Legends, czy po prostu ciekawi Cię gier MOBA, ten nowy sezon przyniesie Ci mnóstwo emocji, niezależnie od tego, czy szukasz najlepszych mistrzów LoL dla początkujących, czy doświadczonego weterana. Przygotujcie się, ponieważ Riot Games dało nam przedsmak tego, czego możemy się spodziewać w sezonie 14, i to nie zawodzi!

Oczekiwana data premiery 14. sezonu League of Legends
Szacujemy, że datą premiery sezonu 14 League of Legends będzie piątek, 5 stycznia 2024 r. Chociaż data premiery sezonu 14 nie jest jeszcze potwierdzona, nasze szacunki opierają się na poprzednich premierach i jesteśmy pewni tej daty. Jednakże wersja poglądowa nowego sezonu będzie dostępna na PBE League of Legends od wtorku, 21 listopada 2023 r.

Zmiany mapy sezonu 14 League of Legends
Sezon 14 przyniesie sporo zmian w Summoner’s Rift. Górny pas stał się bardziej symetryczny, z dużymi zmianami po stronie niebieskiej i czerwonej. Ponadto w jaskini barona Nashora zostaną wprowadzone znaczące modyfikacje, które nadają dżungli nowy, urzekający wymiar.

Po pierwsze, pojawienie się trzech Voidgrubów zamiast Sokoła Otchłani w Baron’s Pit wprowadza nowy element związany z Pustką. Te Voidgruby dadzą ci progresywne premie do obrażeń, niszcząc każdy z nich. Herolda Szczeliny Shelly również przeszła lifting i będzie można na niej jeździć po pokonaniu. Wreszcie, Baron Nashor został całkowicie przeprojektowany, aby zapewnić epicką walkę w trzech różnych formach.

Pojawienie się Zrodzonego z Pustki wniesie nowy wymiar do dżungli, w której muszą stawić czoła skorumpowanym i przebiegłym stworzeniom. Ponadto w nowym sezonie wiele elementów ulegnie poważnym zmianom. Mityczne przedmioty zniknęły i wprowadzono nowe kategorie, aby zapewnić odnowione i ekscytujące wrażenia z gry.

Przygotuj się na nowe, odświeżające wrażenia z gry w 14. sezonie League of Legends!

Źródło: www.bing.com