Przestań przegrywać z Vayne: najlepsze typy, aby się jej przeciwstawić!

Najlepsze kontrataki przeciwko Vayne w League of Legends

Vayne jest jedną z najpopularniejszych ADC w League of Legends od czasu jej premiery wiele sezonów temu. Vayne jest najlepszym hiper carry i jednym z najbardziej satysfakcjonujących, gdy ma się ogromną przewagę. Nawet w sezonie 13 Vayne jest jedną z najlepszych strzelców na dole mapy i przy odpowiednim wsparciu zdominuje Arenę Przywoływaczy.

Wskazówki dotyczące przeciwdziałania Vayne w League of Legends

Sennę

Senna stanowi zagrożenie dla Vayne w fazie linii. Użyj swoich ataków automatycznych lub Q, aby nękać ją, gdy tylko zbliży się do handlu lub farmy przed poziomem 6. Unikaj oddalania się za daleko, gdy osiągnie poziom 6, aby uniknąć ścigania i śmierci.

Pokręcony los

Twisted Fate to najnowszy wybór dla dolnej linii ze względu na dobrą synergię ze Statik Shiv w aktualizacji 14.4. Może pchać linię za pomocą Shiva i wygrywać wymiany z Vayne. Dzięki zdolności TF do szybkiej teleportacji po mapie za pomocą swojej superumiejętności, może szybko zdobyć Statik Shiv i wywrzeć presję na Vayne.

Pani Fortuna

Miss Fortune jest świetną przeciwwagą dla Vayne dzięki jej nadmiernemu szturchaniu i sile na początku gry. Zmuś Vayne pod jej wieżę, nękając ją, aby uniemożliwić jej prawidłowe uprawianie ziemi. Wykorzystaj tę sytuację, aby nawiązać kontakt i zabić.

Najgorsi prowadzący do wyboru przeciwko Vayne w League of Legends

Zeri

Zeri jest obecnie jednym z najgorszych prowadzących, jakich można wybrać przeciwko Vayne, ze współczynnikiem zwycięstw wynoszącym nieco ponad 46%. Unikaj walk przed poziomem 6, ponieważ Zeri ma przewagę na początku gry. Idealnym wyborem na wsparcie jest bohater z silnym zaangażowaniem, taki jak Leona, Nautilus lub Maokia.

Jhin

Jhin ma silną pozycję w alei, ale ma jeden z najniższych współczynników zwycięstw w starciach z Vayne. Bądź cierpliwy i nie pozwól, aby Jhin nękał Cię za darmo. Wybierz odpowiedni moment, aby go zaatakować i ukarać.

Najlepsze duety do wyboru z Vayne

Oto najlepsze supporty do gry z Vayne w League of Legends według Mobalytics:

– Fiddlesticks

–Maokai

–Taric

Bądź na bieżąco z ESTNN, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje League of Legends.

Źródło: estnn.com