Przeróbka Rell w 13. sezonie League of Legends opiera się na „konnej fantazji”


Opublikowany: 2022-11-18T06:35:00

Zaktualizowano: 2022-11-18T06:01:35

Długo oczekiwana aktualizacja średniego zasięgu Rell w końcu pojawia się w 13. sezonie League of Legends. Przeróbka wsparcia będzie mocno opierać się na jej „fantazji na koniu”, a wyciekający zestaw może wskazywać na zamianę stylu zmiennokształtnego, jak Jayce, Nidalee i Elise.

Rell siedziała w niezręcznym miejscu w mecie League of Legends od czasu jej premiery. Iron Maiden szturmem przejęła rolę wsparcia w chwili premiery, stając się fantazyjnym nowym czołgiem bojowym, którego wszyscy musieli się nauczyć.

Doskonale radziła sobie w konkurencyjnym środowisku jako obrońca podobny do Leony, ale nigdy tak naprawdę nie mogła zdobyć przyczółka w bazie zwykłych graczy. Jej współczynnik wygranych nigdy tak naprawdę nie wahał się poniżej 50%, ale jest po prostu ogólnie niepopularna.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Riot próbuje to zmienić za pomocą aktualizacji Rell w średnim zakresie w 13. sezonie League of Legends, opierając się na jej „konnej fantazji” i czyniąc Iron Maiden bardziej ekscytującym wyborem. Oto jak twórcy planują to zrobić.

Gry Riot

Średnia aktualizacja Rell ma na celu zwiększenie popularności Iron Maiden w League of Legends.

Co się zmienia w reworku Rell’s League of Legends?

Riot od jakiegoś czasu ma na radarze aktualizację Rell w średnim zakresie w League of Legends. Jej niezdarny zestaw „nie spełniał jej fantazji” — powiedział graczom Ryan „Reav3” Mireles w kwietniu, a to głównie związane jest z transformacją między jej postaciami.

„Kiedy znacznie później zaczęliśmy równoważyć bohaterkę, odkryliśmy, że jej szybkość w postaci konia sprawi, że jej optymalna gra będzie polegała na ciągłym pozostawianiu partnera w alei w tyle i po prostu wędrowaniu przez całą grę. Okazało się, że był to dość niezdrowy wzorzec gry, więc musieliśmy osłabić prędkość ruchu jej konia do tego stopnia, że ​​jej unikalna tożsamość rozgrywki jakby zniknęła”.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Jednak ta fantazja jest tym, do czego skłania się Riot, aby spróbować przywrócić ją do życia w sezonie 13: „[We are] generalnie starając się wygładzić niektóre z typowych punktów frustracji i pochylić się nad fantazją na koniu i zsiadaniu ”, deweloper Stephen „Raptorr” Auker powiedział graczom.

Wyciekłe zmiany zaczęły krążyć pod koniec października i jest to całkowita przebudowa Iron Maiden. Największą zmianą jest przekształcenie jej superumiejętności w przycisk zmiany kształtu. Odsunięcie jej od podstawowej umiejętności, podobnie jak w przypadku Jayce’a, Nidalee i Elise, otwiera wiele możliwości dla Rella.

W przeciwieństwie do pozostałych trzech, jej umiejętności podobno pozostaną takie same we wszystkich formach. Jej Q pozostaje w dużej mierze niezmienione, ale jej W zostało przerobione na Przysięgę Ferromanty zgodnie z przeciekami. Dzięki temu Rell jest niepowstrzymany, szarżując na sojuszniczych bohaterów i dając im tarczę. Jej przerobione E będzie gospodarzem jej starej superumiejętności, przyciągającej wrogów i ogłuszającej ich.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Jednak wszystko to opiera się na przeciekach ⁠— Riot mógł zmienić się w coś zupełnie innego lub od samego początku mógł się mylić. Poinformujemy Cię, gdy programiści udostępnią publicznie przerobiony zestaw Rell.

Data premiery aktualizacji o średnim zakresie Rell w League of Legends

Oczekuje się, że aktualizacja Rell o średnim zakresie zostanie uruchomiona w 13. sezonie League of Legends, na początku 2023 roku. Obecnie jest „w locie”, według Augusta „Augusta” Browningawięc spodziewaj się wkrótce bardziej solidnych wiadomości.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637781fc52744d4b8f6ff0ebd8de670f&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fleague-of-legends%2Frell-rework-lol-season-13-abilities-release-date-1988501%2F&c=14341414747190126994&mkt=fr-fr