„Przekroczenie” zamieszek na osłabieniach Zeri, poprawka jest już dostępna w League of Legends


Riot Games przyznało, że „przekroczyło” ostatnie osłabienia Zeri o „dość trochę” i teraz wysłało poprawkę do League of Legends próbując zaradzić mistrzowi.

We wczorajszym poście w mediach społecznościowych główny projektant bohaterów Riot August Browning szczegółowo wszystkie poprawki Zeri, które zostały przeniesione na serwery live. Obejmują one serię wzmocnień statystyk bohatera, Burst Fire (Q), Ultrashock Laser (W) i Spark Surge (E).

Statystyki

Q — Wybuchowy Ogień

  • Ładunki Lightning Crash (R) i Spark Surge (E) odnawiają się przy trafieniu krytycznym 2 > trzy

W — Laser ultraszokowy

  • Powolny czas od jednego do dwóch > dwa
  • Współczynnik AD: 1,2 > 1,4

E — Fala Iskry

W łatce 12.7, która pojawiła się w środę 13 kwietnia, Zeri została namierzona osłabieniem wszystkich swoich umiejętności w celu „przyniesienia[ing] jej brusier jest bardziej zgodny z jej budową krytyczną, a także mak[ing] jej stacki i trafienia przy trafieniu są bardziej przewidywalne” – mówi Riot. Chociaż mogły mieć zamierzony efekt, pozwalając wrogom „złapać Zeri, zanim zacznie zataczać wokół nich kręgi”, osłabienia były wyraźnie przesadzone.

W ciągu kilku dni po zmianach balansu Zeri spadł do szokującego wskaźnika wygranych 42,33 procent w dywizji platynowej i wyższej, według strony statystyk u.gg. Jest to zdecydowanie najniższa pozycja w AD carry.

Czas pokaże, czy poprawki spowodują, że Zeri znajdzie się na bardziej godnej szacunku pozycji w kolejce solo, czy też nadal będzie się zmagać. W nadchodzących tygodniach mogą być potrzebne dalsze zmiany w mistrzu.

Następna łatka, łatka 12.8, ma zostać wydana 27 kwietnia. Będzie to łatka, w której rywalizować będą najlepsze drużyny z całego świata, biorąc udział w tegorocznym Mid-Season Invitational w maju w Busan w Korei Południowej.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1A78399F567849478179F26EA4BEC083&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Friot-overshot-on-zeri-nerfs-hotfix-now-live-in-league-of-legends&c=10737574175721574693&mkt=fr-fr