Prime Gaming wstrzymuje nagrody za Overwatch 2 i inne gry.

Gracze Overwatch 2 będą zaskoczeni najnowszymi wieściami. Prime Gaming kończy swój program nagród w grach.

Koniec współpracy Overwatch 2 z Prime Gaming

Żadne z nich nie skomentowało jeszcze oficjalnie tej decyzji, pozostawiając graczy całkowicie zdezorientowanych i zszokowanych. Co gorsza, Overwatch nie jest jedyną grą, której to dotyczy.

Obawy zaczęły się od Overwatch Cavalary, konta X/Twitter poświęconego dzieleniu się wiadomościami ze gier, w którym podano, że Prime Gaming zdecydowało się nie przedłużać kilku swoich promocji, w tym tej prowadzonej w Overwatch.

Jest to zupełne zaskoczenie, gdyż wcześniej nic nie wskazywało na to, że umowa nie zostanie przedłużona. Ani Blizzard, ani Prime Gaming nie wydały publicznego oświadczenia w tej sprawie, ale gry nie można już oglądać na stronie.

Dla wielu graczy nagrody Prime Gaming były ogromną korzyścią. W przypadku Overwatch 2 możesz otrzymać przedmioty w grze, takie jak graffiti, skórki, a nawet pominięcie poziomów przepustki bojowej za darmo, po prostu będąc subskrybentem Prime.

Nic dziwnego, że ludzie są zdenerwowani bez wcześniejszego ostrzeżenia o zakończeniu programu.

W odpowiedzi pod postem skomentowano, że koniec tej umowy oznaczał utratę zaufania firmy do Overwatch.

Koniec umowy Prime Gaming z Riot Games

Tajemnica zagęściła się, gdy Riot Games ujawniło, że Prime Gaming Rewards zakończy również program dotyczący jej gier, w tym Valorant i League of Legends.

Nawet te niezwykle popularne tytuły nie będą już dystrybuować darmowych nagród za pośrednictwem Prime Gaming. Zostało to ogłoszone w 2023 r. i zakończyło się w marcu 2024 r.

Ludzie byli wtedy zaskoczeni i są tak samo zaskoczeni teraz, zwłaszcza że nie wydano żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Prime Gaming ma długą historię oferowania swoim abonentom bezpłatnych gier i możliwe, że jej spółka-matka przekierowuje swoją uwagę na ten aspekt swoich usług.

Jakie są Twoje przemyślenia na temat decyzji Amazona o zakończeniu nagród Prime Gaming za te główne tytuły? Czy to krok w stronę czegoś lepszego, czy też znacząca strata? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej!

Źródło: www.bing.com