Prestiżowe skórki LoL 2024 oraz powrót motywów PROJECT i Blood Moon

Riot Games ogłasza mnóstwo nowych funkcji na rok 2024

Riot Games jest szczególnie doceniane za swoje wysiłki związane z setkami skórek bohaterów League of Legends wydanych w ciągu ostatniej dekady. W 2024 roku zespół planuje przywrócić kilka popularnych motywów skórek, a także dodać prestiżowe skórki dla kolekcji bohaterów. W nowym filmie zapowiadającym sezon 2024, opublikowanym dzisiaj, zespół programistów Riot szczegółowo opisał mnóstwo tematów na nowy rok, w tym spojrzenie na nowego mistrza Smoldera, duże zmiany w systemie mistrzostwa League i pierwsze spojrzenie na nowe skórki, które pojawią się w grze Summoner’s Rift, Kanion Echa i Arena. W tym roku gracze powrócą do znanych uniwersów, stawiając pierwsze kroki w nowych horyzontach ze świeżymi motywami, które powinny przyciągnąć uwagę publiczności.

Nowe tematy i oczekiwane opinie

Riot wprowadzi w tym roku dwa nowe motywy wraz z dodatkiem Heavenscale i Primal Ambush. Obie linie skórek będą dostępne przez cały rok, chociaż premiera pierwszej ma nastąpić około lutego, przed Księżycowym Nowym Rokiem obchodzonym w wielu kulturach na całym świecie. Heavenscale będzie uczcić nadchodzący Księżycowy Nowy Rok, podkreślając piękne projekty oparte na „starożytnych bóstwach historycznych” zamiast na nowoczesnych stylach już wydanych skórek, takich jak Księżycowa Bestia i Petarda. Z drugiej strony Primal Ambush to mieszanka dzikiego świata sztuk walki i mocy tygrysów, składająca hołd regionom Azji Południowo-Wschodniej za pomocą wybranych schematów kolorów i projektów.

Jeśli chodzi o powracające motywy, ponownie dostępne będą trzy istniejące uniwersa, w tym Faerie Court, Blood Moon i popularna linia PROJECT. Uniwersum Winged Reign zadebiutowało w zeszłym roku wraz z wydaniem skórek Faerie Court dla sześciu bohaterów, w tym mistrza wspierającego Milio. Dla kontrastu, Blood Moon to ulubiona linia skórek od czasu jej pierwszego wydania w 2016 roku wraz z Yasuo, ale została już rozszerzona do uniwersum Full Moons of Ionia poprzez włączenie skórek Snow Moon do jego mitologii. Podobnie uniwersum PROJECT cieszy się popularnością od kilku lat, rozszerzając się do nie mniej niż 31 bohaterów w skórkach Cyberpop, PROJEKT i Program.

Prestiżowe skórki już wkrótce

Na koniec Riot ujawnił, że w pierwszej połowie roku prestiżowe skórki będą dostępne dla Rakana, Ezreala, Kindred, Evelynn i Kayle, w tej konkretnej kolejności. Dodatkowe skórki prestiżowe będą również dostępne w drugiej połowie 2024 r., ale w miarę upływu roku programiści będą musieli ujawniać więcej szczegółów.

Źródło: dotesports.com