Premiera drugiego sezonu Arcane, serii League of Legends na platformie Netflix w listopadzie

League of Legends Arcane: Sezon 2 pojawi się na platformie Netflix w listopadzie 2024 r

Jeśli oglądałeś serial animowany League of Legends Arcane w serwisie Netflix, prawdopodobnie naprawdę Ci się spodobał – nawet jeśli nie jesteś fanem League of Legends. Opowiada rozdzierającą serce historię sióstr Vi i Jinx oraz ich zmagań o przetrwanie w futurystycznym (i magicznym) mieście Piltover i jego ciemnej stronie znanej jako Zaun. Pierwszy sezon wyemitowano w listopadzie 2021 roku i już wiemy, że sezon 2 Arcane zadebiutuje na Netfliksie w przyszłym roku.

Data premiery drugiego sezonu Arcane

W szczególności sezon 2 Arcane zostanie wydany w serwisie Netflix w listopadzie 2024 r. Aby uczcić to ogłoszenie, Netflix udostępnił krótki zwiastun z udziałem Jinx. Obejrzyj poniżej:

Obejrzyj Arcane przed sezonem 2

Jeśli jeszcze nie obejrzeliście Arcane, w którym występują aktorzy głosowi, tacy jak Hailee Steinfeld, Yuri Lowenthal, Ella Purnell i nie tylko, zostało około roku do drugiego sezonu, jest na to mnóstwo czasu – i zdecydowanie warto!

W międzyczasie przyjrzyj się skórce bohaterki League of Legends Jinx, która została dodana do Fortnite z okazji Arcane, a następnie przeczytaj recenzję Ruined King: Historia League of Legends w serwisie Game Informer. Następnie zapoznaj się z Convergence: A League of Legends Story.

Czy widziałeś 1 sezon Arcane? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.bing.com