Pozwól im gotować: Riot w końcu opracowuje nowy, unikalny tryb gry dla League of Legends


Po nawoływaniu do zmian w ciągu ostatnich kilku miesięcy, Liga Legendproducent wykonawczy Jeremy „Brightmoon” Lee i szef zespołu Liga Studio Andrei „Meddler” van Roon przemówiło do ogólnej bazy graczy w przejrzystym oświadczeniu, w którym przedstawiło niektóre plany firmy na nadchodzący rok i dalsze lata.

Jednym z wielkich ogłoszeń, które mieli Brightmoon i Meddler, było potwierdzenie nowego Liga tryb gry, nad którym pracował nowo utworzony zespół ds. trybu gry. To powinna być dobra wiadomość dla każdego gracza, który pragnie innego doświadczenia poza Summoner’s Rift, Howling Abyss lub Taktyka walki drużynowej deski.

Ten tryb gry będzie zawierał cztery drużyny złożone z dwóch graczy, którzy będą dobierani w serii rund przypominających deathmatch. W obecnej formie prototypu gracze mogą również kupować przedmioty i awansować między tymi rundami, zanim ponownie zostaną rzuceni do bitwy.

Jeśli rozwój będzie przebiegał bezproblemowo, Riot spodziewa się, że ten nowy tryb będzie dostępny na serwerach na żywo około lata 2023 r. .

Ostatni raz Liga gracze mieli drastycznie inny tryb gry, kiedy Nexus Blitz został wprowadzony w 2018 roku, ale od tego czasu przywoływacze musieli zmieniać tryby, takie jak ARURF i Ultimate Spellbook.

Powiązane: Kolejne zmartwienia zalewają społeczność League of Legends po słabym filmie otwierającym

Fani byli spragnieni nowych treści w ciągu ostatnich kilku lat, a po opublikowaniu nijakiego wideo wprowadzającego do sezonu 2023 obawy wzrosły do ​​​​pełnego wrzenia wokół zaangażowania Riot w Liga jako całość. Jednak po powszechnych skargach, które zalały społeczność, firma obiecała lepszą komunikację i więcej pracy Ligatechnologii i film prowadzony przez mistrzów na rok 2024.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c228ef00454f20a660f7177a7fbbc2&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Flet-em-cook-riot-is-finally-developing-a-new-unique-game-mode-for-league-of-legends&c=11706813397171700932&mkt=fr-fr