Poznaj nowy zespół „Rising Bees” z Team Vitality

Team Vitality przedstawia nowy, wyłącznie żeński skład League of Legends

Team Vitality ujawniło odnowiony, całkowicie żeński skład League of Legends, obejmujący międzynarodową grupę graczy, którzy będą rywalizować pod szyldem Rising Bees. Zespół, dowodzony przez ADC i kapitan Velourię „Viki” Baty, składa się z byłej środkowej drużyny G2 Hel Aleny „Tifa” Maurer, litewskiej dżunglerki Agne „Karina” Ivaskeviciute, francuskiej górnej alei Madison „CrowMac” Coutelet i hiszpańskiej wspierającej Victorii „ Obojętni” Torre Serny.

Vitality nawiązała współpracę z ALDI i Credit Agricole, aby zaprezentować nowy skład, wraz z przejściem z poprzedniej nazwy French Bees na reprezentację międzynarodowego składu. Zespół Rising Bees pozostanie w Paryżu i będzie prowadzony przez trenera Valentina „OneForOne” Ho-Coui-Youna i menadżera Oliviera „NephaleM” Morizeta.

Nowe początki dla wschodzących pszczół

The Rising Bees, obecnie bardziej międzynarodowe i konkurencyjne, wkraczają w drugą fazę z oryginalnymi, bojowymi i uzupełniającymi się profilami. Współzałożyciel Team Vitality, Fabien „Neo” Devide, podziękował French Bees, pierwszemu pokoleniu graczy zespołu, za zbudowanie solidnych fundamentów i życzył im sukcesów w nowych przygodach.

Team Vitality nie może się doczekać pierwszych zawodów Rising Bees i jest podekscytowany tym, co przyniesie przyszłość.

Źródło: www.bing.com