Poznaj Aurorę, nową mistrzynię League of Legends już teraz!

Liga Legend : Odkryj portret kolejnego bohatera w podglądzie.

Przegląd Aurory, Kapryśnego Maga

Ujawniono grafikę powitalną kolejnego bohatera League of Legends, Aurory, przedstawiającą pierwsze spojrzenie na tego ekscentrycznego maga. Odkąd ogłoszono, że Aurora zostanie kolejną bohaterką, gracze League of Legends spekulują na temat jej umiejętności i wyglądu. Wskazówki i zwiastuny podsyciły oczekiwania wokół 168. mistrza. Podekscytowanie jest wyczuwalne wśród fanów League of Legends, którzy z niecierpliwością czekają na przybycie Aurory, Wiedźmy Między Światami. Ciekawość i spekulacje szerzą się w społeczności jako wskazówki i zwiastuny dotyczące powierzchni tajemniczego bohatera.

Urzekający projekt

Gracze po raz pierwszy mogli zobaczyć Aurorę z jej niebieskimi oczami, piegami, dużym kapeluszem maga, rudymi włosami i króliczymi uszami. Od tego momentu gracze League of Legends byli natychmiast zachwyceni. Wskazówki dotyczące jego umiejętności zaciekawiły fanów, w tym zaklęcie ognia emanujące z jego wyciągniętej dłoni i narracja wskazująca na moce związane ze wzrokiem.

Spekulacje na temat możliwości Aurory

Od czasu ogłoszenia gracze League of Legends zaczęli spekulować na temat tego, jak Wiedźma Między Światami sprawdzi się w grze. Motyw duchowy sprawił, że wielu pomyślało, że będzie magiem w środkowej fazie gry, posiadającym pewien rodzaj umiejętności pozwalających mu widzieć elementy gry nowy sposób. Inni zastanawiali się, czy byłaby w stanie przywołać duchy lub innych pomocnych strażników, aby pomogli jej na Szczelinie.

20 czerwca po raz pierwszy zobaczyliśmy portret Aurory, pokazując go w bardziej typowym stylu gry League of Legends, zamiast w kreskówkowym stylu zwiastuna. Według Sheep Esports w rzeczywistości nie jest to ostateczny projekt portretu i fani powinni spodziewać się pewnych zmian, zanim Riot ujawni ostateczną wersję za kilka godzin.

Kwestionowany projekt

Projekt odniósł mieszany sukces wśród fanów. Niektórzy gracze League of Legends uznali ją za dość niedbałą, komentując, jak wygląda jak każda inna „irytująca atrakcyjna postać” z losowo umieszczonymi króliczymi uszami na głowie. Jednak wielu fanów zareagowało inaczej, mówiąc, że nie mogą się doczekać, aż zobaczą grafiki stworzone dla Aurory.

Ujawnione zdolności

Twórcy treści podali więcej informacji na temat historii, wyglądu i zdolności Aurory. Jego postać „opiera się na autyzmie” – powiedział Necrit. Opuszcza wioskę, aby dowiedzieć się więcej o krainie duchów, która wymaga od niej używania czarów, nowego rodzaju magii. Aurora, ujawniona jako samotniczka potrafiąca grać na górnej lub środkowej linii, może być grana jako zapaśnik lub zabójca, w zależności od jej umiejętności, lub nawet jako magiczny nosiciel.

Posiada umiejętność pasywną obejmującą trzy trafienia, która zwiększa obrażenia magiczne zadawane celowi. Ma także narzędzia do nękania i możliwość przywoływania duchowych przyjaciół. Duchy zadają obrażenia trafionym wrogom, gdy ci wrócą do ciebie. Jego W to umiejętność ukrywania się, co budzi obawy niektórych fanów. Przechodzi przez portal do królestwa duchów. Występuje jednak opóźnienie, które pozwala wrogom dostrzec ją, zanim zniknie. Potrafi także oszukiwać ludzi, skacząc w jednym kierunku i lądując w innym.

Jej E zadaje obrażenia w linii, która spowalnia trafionych wrogów, a ona jednocześnie cofa się, tworząc niezbędny dystans. Jego superumiejętność to obszar działania, który otwiera duchową arenę, która zapewnia mu większą prędkość. Możesz przejść przez ściany areny, ale zostaniesz uszkodzony. Aurora jest łatwa do podniesienia, ale w rękach kompetentnego gracza będzie bardzo niszczycielska. Jest bardzo delikatna, więc będziesz musiał atakować ostrożnie, wykorzystując swoją mobilność, aby uniknąć nadchodzących obrażeń.

Źródło: www.si.com