Powstająca gra MMO League of Legends traci producenta wykonawczego


Prace nad długo oczekiwaną grą MMO League of Legends napotykają nową przeszkodę, ponieważ producent wykonawczy tytułu ogłasza, że ​​odchodzi z Riot Games.


Gracze nie mogą się doczekać eksploracji tajemniczego świata Runeterry w Riot Games Liga Legend MMO może zaniepokoić informacja o odejściu producenta wykonawczego gry. Nawet jeśli spin-off MMO stoi w obliczu niepewnej przyszłości, gra, która go zainspirowała, nadal rozwija się, dzięki najnowszej łatce do Liga Legend wprowadzając poważne zmiany w kontrowersyjnej bohaterce Yuumi.


Wydany w 2009 roku przez Riot Games Liga Legend to wieloosobowa gra online na arenie bitewnej lub MOBA, mocno inspirowana grą Warcrafta III niestandardowa mapa Obrona Starożytnych. Danie graczom kontroli nad jednym z ponad 100 wyjątkowych Bohaterów, którzy biorą udział w bitwach online 5 na 5 z perspektywy izometrycznej, Liga Legend szybko zyskał oddane grono graczy przyciągniętych wciągającą rozgrywką tego tytułu. Niesłabnąca popularność gry doprowadziła do powstania wielu tytułów typu spin-off, takich jak nadchodzące RPG akcji Poszukiwacz magów: historia League of Legendsa także doceniony przez krytyków serial animowany Netflix Tajemnaktóry jest ustawiony w Liga Legend wszechświat. A Liga Legend MMO zostało ogłoszone w 2020 roku, a wiadomości na temat rozwoju gry są od tamtej pory rzadkie.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Riot odmawia zapłaty okupu za skradziony kod źródłowy League of Legends

W nowym wątku na Twitterze twórca gier, Greg Street, ogłosił, że rezygnuje ze swojej roli w Riot Games. Street, który wcześniej pracował jako główny projektant systemów w grze MMO Blizzarda Świat Warcraftabył producentem wykonawczym i wiceprezesem w fazie rozwoju Liga Legend MMO. Powołując się na „kombinację względów osobistych i zawodowych” dla swojego odejścia z Riot Games, Street starał się zapewnić graczy, że Liga Legend MMO było „w dobrych rękach” i stwierdził, że czuje się komfortowo, przekazując rozwój nowemu kierownictwu.

Nadal pozornie podekscytowany tajemniczą grą MMO, mimo że nie był już zaangażowany w jej rozwój, Street zakończył swój wątek stwierdzeniem, że będzie grał w nią wraz z fanami Riot, kiedy zostanie wydana. Odpowiedzi na wątek na Twitterze ogłaszający jego odejście z Riot Games były pełne pochwał od obu Liga Legend fani i byli współpracownicy dziękują Streetowi za jego ciężką pracę nad tytułem i życzą mu wszystkiego najlepszego w przyszłych przedsięwzięciach. Pokazując, jak szanowana była ulica przez niektórych graczy, jeden z respondentów zauważył, że nie byli już zainteresowani Liga Legend MMO teraz, kiedy wyjeżdżał.

Chociaż sam Greg Street powiedział wcześniej, że Liga Legend MMO może nigdy nie zostać wydane, z jego pożegnalnych słów wynika, że ​​gra w końcu ujrzy światło dzienne. Jednak jaką formę przybierze po odejściu jednego z jej kluczowych projektantów, dopiero się okaże.

The Liga Legend MMO jest obecnie w fazie rozwoju.

WIĘCEJ: Hades firmy Supergiant Games jest przygotowany do programu telewizyjnego w stylu ArcaneŹródło : https://gamerant.com/league-of-legends-mmo-loses-executive-producer/