Rinku Singh – IPL 2023: wyniki, statystyki i podsumowanie uderzeń

Rinku Singh z KKR przegrywa mecz IPL przeciwko LSG

Rinku Singh zakończył sezon Indian Premier League 2023 z 474 biegami w 14 meczach. Lucknow Super Giants przetrwał strach szalejącego Rinku Singha z Kolkata Knight Riders w Eden Gardens w sobotę, stając się trzecią drużyną, która awansowała do IPL Playoffs po Gujarat Titans i Chennai Super Kings.

KKR wykonał 39 obiegów w ostatnich dwóch międzylądowaniach, z czego 21 wymagało od ostatnich sześciu piłek, dzięki fajerwerkom Rinku, ale nie był w stanie poprowadzić KKR do zwycięstwa.

Pomimo porażki i bólu związanego z wyeliminowaniem z 16. edycji ligi bogatej w pieniądze, Rinku okazał się odkryciem turnieju i nową gwiazdą drużyny prowadzonej przez Nitish Rana. Ilekroć Jeźdźcy Rycerzy byli w poważnych tarapatach, to Rinku stawał na wysokości zadania i dawał radę.

„Rinku Singh umieścił swoje nazwisko w panteonie legendarnych finiszerów meczów w historii IPL. Dzięki swoim niesamowitym występom w tym sezonie znalazł się w lidze legend, takich jak Andre Russell i Kieron Pollard”, powiedział Harbhajan Singh.

Harbhajan przewidział, że Rinku może grać dla Indii przed następnym sezonem IPL po pamiętnej kampanii 2023 dla KKR, w której zgromadził 474 biegi w 14 meczach. W tym sezonie zdobył miliony serc swoimi zapierającymi dech w piersiach uderzeniami i kłaniam mu się.

„Najlepsze życzenia dla Rinku i jego rodziny. W następnym sezonie IPL może nie być graczem bez limitu”, dodał Harbhajan.

Podsumowanie uderzeń Rinku Singh

  • 67 punktów z 33 piłek
  • 6 granic
  • 4 maksymalne wyniki

Kolkata Knight Riders zakończyli kampanię IPL 2023 z sześcioma zwycięstwami i ośmioma porażkami.

Źródło: News9Live.