Post deweloperski 14. sezonu LoL ujawnia nowych bohaterów, VGU, skórki i nie tylko

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o 14. sezonie League of Legends, z tego nowego, ekskluzywnego artykułu! Ponieważ koniec sezonu 13 jest tuż za rogiem, sezon 14 rozpocznie się 9 stycznia. Przedmioty mityczne zostaną usunięte i dodanych zostanie mnóstwo nowych. Summoner’s Rift również ulegnie sporym zmianom. Śledź nas, aby poznać ekscytujące dodatki do naszej ulubionej gry MOBA w sezonie 14 LoL.

Ekscytujące zmiany w rankingu w sezonie 14 LoL
Riot Games ogłosiło nowy system o nazwie TrueSkill 2, który zastąpi stary ELO MMR. Zaktualizowany system rankingowy utrudni utratę PL w przypadku porażki i pozwoli na lepsze monitorowanie doświadczonych graczy. Dzięki ulepszeniom Riot Games wprowadzonym w zeszłym roku skala rankingowa LoL-a powinna być znacznie lepsza w 2024 roku!

Nowi bohaterowie i linki do Arcane
Twórcy ujawnili także, że Skarner zostanie poddany gruntownym zmianom i że na ten sezon zaplanowano wiele aktualizacji bohaterów. W grze pojawi się także wpływowa postać z serii Arcane, tworząc ekscytujące połączenie pomiędzy serią a LoL.

Mistrzostwo, tryb gry i ochrona przed oszustwami
Twórcy ogłosili, że Mistrzostwo Czempionów zostanie przedłużone do poziomu 10, z nowymi emotikonami po każdym osiągniętym poziomie. Ponadto nowe tryby gry, w tym Arena, One for All i URF, powrócą z ulepszeniami. Aby grać w LoL od przyszłego sezonu, konieczne będzie także korzystanie z Riot Vanguard.

Nowe skórki i aktualizacje wizualne
Sezon 14 przyniesie także nowe skórki dla popularnych bohaterów, a także aktualizacje wizualne dla niektórych postaci. Na ten rok planowane są również nowe linie skórek i aktualizacje istniejących linii.

E-sport
Wreszcie, sezon 14 przyniesie także znaczące zmiany w profesjonalnym środowisku League of Legends, wraz z nowymi zasadami i zwiększoną rywalizacją w głównych ligach międzynarodowych.

Dzięki tak wielu ekscytującym nowym funkcjom, które pojawią się w sezonie 14, gracze League of Legends mogą spodziewać się wspaniałych wrażeń z gry w 2024 roku!

Źródło: www.bing.com