Poprowadź zespół artystów dla Riot Games: oferta pracy i świadczenia

Możliwość kariery w Riot Games: Lider zespołu artystycznego

Riot Games poszukuje lidera, który jest głęboko zgodny z naszą wizją produktu i który specjalizuje się w rozwiązywaniu wszelkich rozbieżności. Będziesz wspólnie kształtować i wpływać na wszystkie decyzje artystyczne w swoim zespole, zapewniając dostarczanie wartościowych wyników zarówno dla graczy, jak i współpracowników. Jako odpowiedzialny lider zespołu jesteś odpowiedzialny za rezultaty i jakość artystyczną swojego zespołu, a także będziesz współpracować z innymi dyscyplinami w celu opracowania skutecznych metod realizacji.

Skuteczna komunikacja jest niezbędna w tej roli; zadbasz o to, aby interesariusze i członkowie zespołu byli dobrze poinformowani i podeszli do trudnych rozmów z empatią. Będziesz budować i utrzymywać wysoce funkcjonalne zespoły zgodne z kulturą Riot.

Obowiązki:

Zapewnij jasny kierunek wizualny zgodny z celami dyrektora artystycznego

Zdefiniuj styl wizualny i kierunek dla wielu funkcji produktu

Opracowywanie strategii outsourcingu i dokumentacji

Upewnij się, że zespół tworzy wysokiej jakości grafiki, które spełniają cele w zakresie wydajności technicznej

Współpracuj z zespołami ds. produktu i dostaw, aby zapewnić wgląd w wyniki i szybkość pracy zespołu

Utrzymuj zdrowe tempo rozwoju artystów

Przejrzyj ostateczną pracę, przekaż opinię, aby zapewnić jakość i spójność

Zapewnij spójność własności intelektualnej we wszystkich projektach

Utrzymuj standardy jakości artystycznej i wydajności Riot

Dbaj o zróżnicowane i włączające środowisko zespołowe, w którym wszyscy członkowie czują się doceniani

Zmniejsz hałas, tarcia emocjonalne i toksyczne wzorce w zespole

Równoważenie potrzeb Riot i zespołu

Reprezentuj głos i kierunek zespołu innym zespołom i produktom

Promuj rozwój skutecznych kanałów artystycznych

W tej roli odniesiesz sukces dzięki specjalistycznej wiedzy rzemieślniczej, duchowi współpracy i podejmowaniu decyzji, które stawiają na pierwszym miejscu satysfakcję gracza. Przyjrzymy się Twojej dotychczasowej edukacji, doświadczeniu i osobistemu podejściu do gier. Jeśli cechuje Cię empatia wobec graczy i zależy Ci na doświadczeniach graczy, ta rola może być Twoja!

Ściśle współpracując z zespołami Riot na całym świecie, Riot Sydney jest wylęgarnią globalnych talentów i ekspertów ds. rozwoju. Nasz zespół pracuje nad VALORANT, League of Legends i Teamfight Tactics, a także ekscytującymi projektami badawczo-rozwojowymi i technologicznymi.

Jeśli uważasz, że najważniejsze jest doświadczenie gracza, chcielibyśmy poznać Twoją opinię. Nasi gracze to zróżnicowana grupa z różnych środowisk i chcemy, aby znalazło to odzwierciedlenie w osobach tworzących nasze gry, wszyscy wykwalifikowani kandydaci zostaną rozważeni przy zatrudnieniu.

Nasze atuty:

W Riot mocno wierzymy w równowagę między życiem zawodowym a prywatnym i zachęcamy do tego naszą polityką nieograniczonego płatnego urlopu, płatnego urlopu rodzicielskiego (dla obojga rodziców) i elastycznych godzin pracy dostosowanych do Twojego stylu życia.

Wierzymy również, że praca powinna sprawiać przyjemność. Mamy pokój gier LAN, najnowsze konsole, fundusz gier, dzięki któremu możesz poszerzać i pogłębiać swoją wiedzę o naszych graczach i społeczności, a także wszystkie przekąski, których potrzebujesz, aby przetrwać cały dzień (nawet zdrowe przekąski!).

Ale to nie wszystko, co oferujemy, mamy też:

– Zasiłek medyczny, dentystyczny i okulistyczny

– Zwrot świadczeń socjalnych

– Przekażemy Twój czas i pieniądze organizacjom non-profit

– Program Pomocy Pracownikom

– Możliwość nauki i rozwoju

Riot Games dba o doświadczenie gracza i doświadczenie zawodowe, które ceni pracę zespołową ucieleśnioną w Kodeksie Przywoływacza i Kodeksie Społeczności. Nasza kultura postrzega różnice jako siłę, a nasze wartości są zasadami przewodnimi naszego podejścia do pracy. Zależy nam na tym, aby różnorodność i włączenie były w centrum wszystkich naszych działań oraz aby promować uczciwą kulturę współpracy, w której uczestnicy Riot traktują się nawzajem z godnością i szacunkiem. Zachęcamy Cię do dowiedzenia się więcej o naszej wartości, jaką jest wspólny rozwój i naszej ciągłej pracy nad zbudowaniem najbardziej włączającej firmy w branży gier.

Źródło: www.riotgames.com