Poprawka dewelopera League of Legends dla Aurelion Sol

Aurelion Sol: nadchodzące zmiany

Skórka Burzowego Smoka Aureliona Sola otrzyma kilka poprawek.

Starszy urzędnik League of Legends powiedział, że ostatnie zmiany w Aurelionie Solu zostały źle przeprowadzone i stan bohatera jest teraz nieco silniejszy.

Aurelion Sol: bohater trudny do zrównoważenia

Aurelion Sol zawsze był problemem dla Riot, jeśli chodzi o równowagę. Przed remontem miał jeden z najniższych współczynników gry w grze ze względu na nieporęczny zestaw i niespójną fantazję o mocy. Po przeróbce Gwiezdny Smok stał się nieco bardziej popularny, ale jego nowa mobilność i ewolucja znacznie utrudniły jego zrównoważenie.

Warto pamiętać, że Aurelion Sol to jeden z najważniejszych bohaterów w świecie gier. Jeśli nie jest w dobrej sytuacji, co to mówi o Runeterze jako całości?

Jednak ostatnia runda zmian, która przyniosła ogromny wzrost liczby ładunków uzyskiwanych przez Aureliona Sola za jego Q, popchnęła go tak daleko, że niemal natychmiast trzeba było go naprawić.

Riot przyznaje się do błędów

Riot zamieścił na Twitterze retrospektywę niektórych ostatnich zmian w League, a główny projektant gry Riot Phroxzon powiedział: „Asol – w tym przypadku przyznajemy się do błędu. Jasne jest, że przesadziliśmy i bierzemy za to odpowiedzialność (nie doceniliśmy specyficznego wpływu wzmocnienia W). Po redukcji nadal uważamy, że Asol jest silniejszy niż przed wzmocnieniem. »

Wskazał również, że programiści patrzyli na Maokai na dole, który wiele zyskał na niektórych nowych przedmiotach wsparcia, a także na Illaoi i Wukonga na górze.

Źródło: www.bing.com