Poprawiono skórki Empireum League of Legends i nie są one nawet aktywne


Skórki League of Legends Empireum wyglądają, jakby wyszły prosto z sieci Tron’s Grid, ale okazuje się, że kosmetyki przeszły już kilka zmian przed udostępnieniem ich na żywo w klasycznej MOBA Riot Games. Nie martw się jednak, mapa wciąż się zmienia, gdy Pyke używa superumiejętności wrogich graczy. Zbiorowe westchnienie ulgi.

K’Sante i Zed są jedynymi wojownikami Empireum, którzy odeszli bez poprawek, ponieważ nowy wygląd Jaxa, Jhina, Luxa, Pyke’a, Vexa i Zaca został w jakiś sposób przerobiony.

Pyke prawdopodobnie ma największe zmiany, ale na szczęście ta oszałamiająca animacja R z dominacją Rift pozostaje taka sama. Zamiast tego ma unikalną animację straży domowej, gdy wyskakuje z fontanny, a jego ataki automatyczne, Bone Skewer i Ghostwater Dive mają nowe, bardziej przerażające efekty dźwiękowe. Dodatkowo Riot podkręcił głośność swojego tańca, co jest najwyraźniej najważniejszą zmianą w całym artykule.

Skórka Jhina również otrzyma kilka aktualizacji jakości życia. Efekty wizualne jego czwartego strzału zostały wydłużone, aby były bardziej czytelne w grze i są teraz znacznie głośniejsze. Głośność jego E również została zwiększona, a teraz ma bardziej efektowne przeładowanie, które bardziej pasuje do nieziemskiej estetyki skórki.

Zmiany Jaxa, Lux, Vexa i Zaca są nieco mniej znaczące. Różowy „nos klauna” Jaxa został zmniejszony, aby był trochę mniej nieprzyjemny, a niektóre zmiany kolorów Q Lux i wzmocnionych umiejętności Vexa sprawiają, że są one trochę bardziej czytelne. W przypadku Zaca jego pasywne globule zostały dostosowane tak, aby pasowały bardziej do samej skóry i ponownie stały się bardziej żywe.

Możesz zobaczyć wszystkie zmiany w akcji w filmie Terty poniżej, z sygnaturami czasowymi dla każdego bohatera.

Skórki Empireum zostaną wydane 3 listopada wraz z K’Sante, więc jest prawdopodobne, że Riot po prostu wprowadza z wyprzedzeniem kilka poprawek. Osobiście nie mogę się doczekać, kiedy kupię Empyrean Pyke, ponieważ moim skromnym zdaniem efekty wizualne superumiejętności sprawiają, że jest to jedna z najbardziej unikalnych skórek w grze. Przygotujcie się ludzie, wrócę na dolną linię, tracąc haki i zbierając nazwiska w mgnieniu oka.

Czekając, koniecznie sprawdź nasz wywiad z Riot o K’Sante, który jest dziwny, czarny i dumny. Możesz także obliczyć, ile wydałeś na League of Legends, jeśli masz ochotę się torturować.Źródło : https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/empyrean-skins-fixed