Pomysłowy gracz używa Wiimote, aby zagrać w Yasuo w „League of Legends”

Gracz League of Legends znalazł kreatywny sposób na grę przy użyciu konsoli Nintendo Wiimote. Zmieniając przeznaczenie kontrolera, gracz był w stanie kontrolować mistrza Yasuo, szermierza, który w swoich umiejętnościach wykorzystuje stalowe ostrze i siłę wiatru.

Używanie Wiimote do grania w League of Legends

Użytkownik Reddita o nazwie usr-Macintosh-HD udostępnił klip, na którym gra w League of Legends, mając wyłącznie Wiimote jako kontroler. Naciskając różne kierunki na padzie kierunkowym, gracz mógł aktywować ataki Yasuo, podczas gdy czujnik wewnątrz kontrolera pozwalał mu przesuwać kursor po ekranie.

Zaklęcia Przywoływacza zostały przypisane do przycisków + i – po bokach Wiimote, a przycisk Home służył do przywoływania.

Zaskakiwanie i zabawianie społeczności

Społeczność League of Legends była zarówno zszokowana, jak i rozbawiona tą wyjątkową konfiguracją, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Yasuo nie jest zbyt popularnym bohaterem. Jeden z użytkowników żartobliwie określił wybór gracza jako „cały poziom masochizmu”. »

Umiejętności Yasuo, takie jak Ściana Wiatru i różne doskoki, czynią go potężnym przeciwnikiem. Jego pasywna tarcza, która buduje się, gdy gracz jest mobilny, dodaje dodatkową warstwę umiejętności skutecznej grze Yasuo. Pomimo kilku zmian w charakterze, Yasuo nadal uważa, że ​​jest trudny do opanowania i nielubiany przez członków drużyny.

Yasuo w Projekcie L

Oprócz swojej obecności w League of Legends Yasuo będzie także grywalną postacią w Projekcie L, nadchodzącej bijatyce drużynowej dwa na dwóch od Riot Games. Gracze będą mogli brać udział w bitwach u boku innych popularnych bohaterów, takich jak Ahri, Darius, Katarina, Jinx, Ekko i Illaoi.

Jeśli chodzi o inne wieści ze świata gier, najnowsza strzelanka Ubisoftu, XDefiant, doświadczyła opóźnienia ze względu na problemy z certyfikacją konsoli. Producent wykonawczy udostępnił dwa potencjalne okna premiery gry.

Źródło: www.bing.com