Pojawienie się serii „fanartów od AI” w League of Legends ekscytuje wielu graczy


Sztuczna inteligencja w Discord naszkicowała bohaterów League of Legends w bardzo wyjątkowy i różnorodny sposób, przez co wielu fanów jest podekscytowanych.

Do tej pory uniwersum League of Legends w Riot Games rozwinęło się niezwykle mocno dzięki wielu produktom, od filmów krótkometrażowych, MV, komiksów, fabuł, … unikalnych i zróżnicowanych. Tak więc każdy mistrz w League of Legends jest kochany przez społeczność graczy nie tylko ze względu na jego umiejętności, ale także wiele uwagi poświęca się kształtowaniu i fabule pobocznej.

Aby udowodnić swoją pasję do bohaterów w League of Legends, niedawno „tajemnicza osoba” spędziła 20 godzin tworząc „AI League of Legends” na kanale Discord. Aby nie zawieść fanów, ta sztuczna inteligencja naszkicowała bohaterów w League of Legends w bardzo realistyczny i żywy sposób.

Ktoś spędził 20 godzin na tworzeniu tego quizu League przez sztuczną inteligencję?

Niedawno pewien YouTuber odgadł imiona mistrzów League of Legends zilustrowane przez sztuczną inteligencję i sprawił, że wielu graczy było podekscytowanych. Jest w nim wiele obrazów, które są dość podobne do wizerunku Riot Games, z drugiej strony jest też wiele obrazów, które są komentowane przez fanów jako podobne do fabuły, ale nieco „przerażające” wersje.

Bohaterowie w League of Legends są naszkicowani w niezwykle unikalnym i zróżnicowanym stylu.

Ponadto pojawia się wiele opinii, że Riot Games powinno wypuszczać na rynek różnorodne produkty, takie jak ten, aby zmienić uniwersum League of Legends w bardziej kolorowe miejsce. Ponieważ fabuła League of Legends została „uformowana” przez Riot Games poprzez niezliczone historie o różnych „tonach”. Dlatego posiadanie odpowiednich stylów graficznych pomoże graczom łatwiej wizualizować „osobowość” każdego generała, każdej postaci.

Thresh z wizerunkiem zbierania dusz.

Thresh z wizerunkiem zbierania dusz.

Swain i krwiożercze wrony.

Swain i krwiożercze wrony.

Serafina i... fani.

Serafina i… fani.

Nokturn.

Nokturn.

Zobacz także: Gracze League of Legends ujawnili „Listę poziomów Waifu”, społeczność była zaskoczona 2 najlepszymi nazwiskamiŹródło : https://game8z.com/the-appearance-of-a-series-of-fanart-from-ai-champions-in-league-of-legends-makes-many-gamers-excited-46371.g8z