Podsumowanie trzeciego dnia League of Legends Worlds 2022


Zakończył się trzeci dzień rozgrywek Mistrzostw. Drużyny walczą o życie w fazie wstępnej, a inne walczą o pierwsze miejsce w swojej grupie, aby dostać się do fazy grupowej gwarantowane.

MAD Lions przegrało wczoraj z RNG, tylko Fnatic i DRX były jedynymi niepokonanymi drużynami na początku dnia. Czy dziś pozostaną perfekcyjni, czy też jeden z nich zakończy dzisiaj swoją zwycięską passę zaskoczeniem dla zespołu, którego nikt się nie spodziewał?

Jedno jest pewne, niektóre z niższych drużyn zbankrutują i wybiorą szalonych mistrzów, aby zaskoczyć przeciwników. Czy zobaczymy coś takiego jak top Ziliana, tak jak to zrobiliśmy z topowego ADD Isurusa pierwszego dnia, czy może coś bardziej szalonego na ślepo w jednej z najlepszych drużyn?

CZYTAJ WIĘCEJ: Podsumowanie drugiego dnia rozgrywek League of Legends Worlds 2022

Wyniki trzeciego dnia rozgrywek Mistrzostw 2022:

 • GŁOŚNO > Fnatic
 • Saigon Buffalo E-sport < MAD Lwy
 • Detonacja SkupienieMe > Mega bank poza grami
 • Szefowie < Geniusze zła
 • Królewski nigdy się nie poddawaj > Isurus
 • Szefowie < Mega bank poza grami
 • Królewski nigdy się nie poddawaj > DenizBank Istanbul Wildcats
 • Isurus < DRX

Trzeci dzień rozgrywek Mistrzostw wysyła niektóre drużyny do domu

(Źródło: Colin Young-Wolff/Riot Games)

Chociaż faza wstępna jeszcze się nie zakończyła, drużyny zostały już wyeliminowane z rywalizacji o miejsce w fazie grupowej. Te zespoły to The Chiefs z OCE, DenizBank Istanbul Wildcats z Turcji i Isurus z Ameryki Łacińskiej.

Trzy zespoły zakończyły dzień trzeci z zerowymi wygranymi we wszystkich trzech drużynach, lądując na ostatnim miejscu w swojej grupie. Ponieważ mają zero wygranych i cztery przegrane, oznacza to, że nie ma matematycznej możliwości, aby awansowali na czwarte miejsce w swojej grupie, aby zagrać w obwodzie do najlepszych pięciu, aby walczyć o szansę na grę w fazie grupowej.

Dla DenizBank Istanbul Wildcats i Isurus nie wyszli z co najmniej hukiem. W przypadku Isurusa ich górny ADD i środkowy Seiya wybrały bohaterów, których nikt się nie spodziewał w ich meczu z Royal Never Give Up. Dla ADD, gracza, który wybrał top Ziliana przeciwko Aatroxowi, zdecydował się wybrać Teemo, bohatera, którego tak rzadko grano na poważnie w profesjonalnej grze, że ostatni raz, kiedy był rozgrywany, nie był znany casterom. Dla Seiyi wybrał Siona, mistrza zazwyczaj granego na górnej alei.

Gra przebiegła zgodnie z oczekiwaniami, a Royal Never Give Up nie szanował graczy ani ich bohaterów i przewracał Isurusa, dość szybko kończąc grę. W przypadku Istanbul Wildcats gra nie przebiegała w ten sam sposób.

Zagrali coś, co wydawało się normalnym składem drużyny w meczu przeciwko Royal Never Give Up, z wyjątkiem wyboru ich górnej linii Starscreen. Wybrał Garena, mistrza, z którym grał przeciwko Royal Never Give Up na MSI, ale tym razem wynik był inny.

Royal Never Give Up grał z większym szacunkiem DenizBank Istanbul Wildcats niż Isurus. Nie popychali lekkomyślnie tropów i nie rozbijali się na pasie; zamiast tego wymieniali się celami i zabójstwami na każdej linii. Wildcats pokazało trochę życia, zwłaszcza ze środkowej linii, ale to nie wystarczyło, gdy Royal Never Give Up zdobył Barona, wygrał walkę drużynową i zakończył grę.

Mamy nadzieję, że te trzy drużyny mogą zabrać to, czego się nauczyły, do domu, rozwijać się na tym, co tutaj pokazali, i rozpocząć kolejny sezon głodny i walczyć o miejsce na Mistrzostwach 2023.

CZYTAJ WIĘCEJ: Rozgrywki Mistrzostw 2022: Fnatic finalizuje swój początkowy skład

2022 Worlds Play-ins dzień trzy tabele

Rozgrywki Grupa A

 1. Źli geniusze (3-1) *związany z Fnatic
 2. Fnatic (3-1) *związany ze Evil Geniuses
 3. Skupienie detonacji (2-2) *związany z LOUD i Mega Bank Beyond Gaming
 4. GŁOŚNO (2-2) *związany z DetonationN FocusMe oraz Mega bank poza grami
 5. Mega bank poza graniem (2-2) *związany z DetonatioN FocusMe i LOUD
 6. Szefowie (0-4)

Rozgrywki Grupa B

 1. DRX (4-0)
 2. Szalone Lwy (3-1) *związany z Royal Never Give Up
 3. Królewski nigdy się nie poddawaj (3-1) *związany z MAD Lions
 4. Saigon Buffalo E-sport (2-2)
 5. DenizBank Istanbul Wildcats (0-4) *związany z Isurusem
 6. Isurus (0-4) *związany z DenizBank Istanbul Wildcats

Teraz, gdy trzeci dzień rozgrywek na Mistrzostwach 2022 dobiegł końca, nadchodzi czwarty dzień. To będzie ostatni dzień rundy „każdy z każdym”, w którym wyłonione zostaną cztery najlepsze drużyny i przejdą do najlepszej piątki.

Aby znaleźć całą akcję z trzeciego dnia rozgrywek Mistrzostw, możesz znaleźć filmy na lolesports.com.Źródło : https://www.theclick.gg/esports/esports-games/league-of-legends-esports-games/2022-league-of-legends-worlds-play-ins-day-three-recap/