Podcast League of Legends „The Jungle” powraca w 2024 roku z nowym zespołem!

Podcast Dexerto League of Legends „The Jungle” powraca z nowym zespołem w 2024 r.

Nie przegap wielkiego powrotu podcastu Dexerto League of Legends, The Jungle, w 2024 roku z nowymi talentami!

Dołącz do nas w każdą środę na kanale YouTube The Jungle i oglądaj najciekawsze historie e-sportowe z LCS, LEC i nie tylko.

Ten program opiera się przede wszystkim na niefiltrowanych opiniach. Nasi gospodarze nie będą się bać powiedzieć, co naprawdę myślą o drużynach, graczach i wszystkim innym, co dzieje się w e-sporcie LoL.

Dzięki naszemu niesamowitemu zespołowi nigdzie indziej nie znajdziesz takich analiz eksperckich. Obejrzyj nasz pierwszy odcinek i poznaj gospodarzy poniżej!

Madsa „Broxaha” Brocka-Pedersena

Broxah to jeden z najbardziej utytułowanych zawodowych dżunglerów w historii League of Legends. Jego legendarna przygoda z Fnatic w 2018 roku była wówczas najbliższa wygranej Mistrzostw Świata przez zachodni zespół, a aż do przejścia na emeryturę pozostał jednym z najlepszych dżunglerów na świecie.

Teraz Broxah spędza ostatnie kilka lat na doskonaleniu swoich umiejętności jako analityk i talent do transmisji, aby wykorzystać swoją wiedzę i pasję do League of Legends w każdym projekcie, którego jest częścią.

Aaron „Medyk” Chamberlain

Medic pracował jako komentator przez prawie dekadę, porzucił karierę lekarską głównie ze względu na chęć pracy jako komentator. To wybór, który z pewnością się opłacił.

I chociaż Medyk jest znany jako komentator na żywo, konsekwentnie utrzymuje poziom Masters i może konkurować z niektórymi z najlepszych graczy na świecie. Nie można przeoczyć jego bogatej wiedzy na temat gry.

Matthew „Cubby” Samuelsona

Cubby ma rozległą wiedzę na temat północnoamerykańskiej sceny League of Legends, nie tylko LCS. Niezależnie od tego, czy chodzi o scenę uniwersytecką, czy NACL, ma oko na najlepszych graczy w okolicy i wschodzące talenty.

Ponadto spędza wiele godzin na recenzowaniu filmów do celów analitycznych, co doprowadziło go do bycia gościnnym komentatorem w LCS i gościnnym analitykiem w LCK. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co będzie dalej w League of Legends, Cubby jest osobą, którą możesz o to zapytać.

Keltoum „Giniro” Baddaje

Największą rewelacją w transmisji z LEC jest Giniro, która zadebiutowała na scenie w 2024 roku. Ma jednak duże doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów z graczami w terenie w innych e-sportach, takich jak Rainbow 6: Siege i Valorant.

Chociaż nie ma tak dużego doświadczenia w ekosystemie League of Legends, jak inne osoby w serialu, jej doświadczenie w prowadzeniu innych e-sportów i talent do zadawania właściwych pytań czyni ją cennym nabytkiem Dżungli.

Pierwszy odcinek Dżungli można obejrzeć tutaj: [lien vers la vidéo].

Jeśli więc chcesz się dowiedzieć, czy G2 będzie nadal dominować w tym sezonie, czy też poznasz prawdę o plotkach o przeniesieniu Perkza na ławkę rezerwowych, koniecznie zasubskrybuj!

Źródło: www.dexerto.com