Po wskazaniu na potencjalny wykup drużynowy, MrBeast jest teraz gotowy do rozpoczęcia wielkiego finału League of Legends World


Według Millionaire YouTuber, influencera i przedsiębiorcy MrBeast, League of Legends to jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek stworzono. Wiele lat temu stwierdził, że posiadanie drużyny ligowej to jedno z jego życiowych marzeń.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Kiedy więc League of Legends ogłosiło, że MrBeast dołączy do zespołu w wielkim finale Worlds 2022, fani i społeczność graczy nie mogli utrzymać ekscytacji. Już wyczekiwany finał niezwykłego finału Worlds 2022 stał się jeszcze bardziej ekscytujący!

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Jimmy Donaldson, aka MrBeast, jest jednym z największych YouTuberów na świecie. Jest także zagorzałym fanem League of Legends. W wielu przypadkach Donaldson ma: wyrażone jego zamiłowanie do gry i marzenie o posiadaniu pewnego dnia profesjonalnej drużyny e-sportowej. Nic więc dziwnego, że Liga wybrała Jimmy’ego na jednego z gości specjalnych transmisji Mistrzostw 2022.

MrBeast dołącza do wielkiego finału League of Legends Worlds 2022

Oficjalne konto League of Legends na Twitterze ogłosiło, że wielki finał Transmisji Mistrzostw 2022 będzie miał bardzo znajomą twarz. Ponieważ Wielki Finał jest już w drodze, aby przejść do historii, to nowe ogłoszenie zwiększy emocje wśród fanów.

NURKUJ GŁĘBIEJ

League of Legends Pro Faker nie można kupić za kontrakt o wartości 20 milionów dolarów, a nawet…

12 dni temu

4 listopada 2022 r. oficjalny Twitter Ligi powiedział że „Cieszymy się, że możemy to ogłosić @Mrbeast zatrzyma się i dołączy do naszego zespołu jako gość specjalny jutro podczas transmisji z finałów #Worlds2022!” Poinformuj świat o obecności Bestii!

Fani i społeczność byli zachwyceni tym ogromnym ogłoszeniem League. Fani i zawodowi gracze wyrazili swoje szczęście w komentarzach do wpisu. Prezes Zarządu @T1LoL oraz @T1, Joe Mar zrobił przyjacielski cios w Jimmy’ego przez? powiedzenie, „Podwój tę pulę nagród, Jimmy!” @nadzieja gracz Rysował powiedział, że jest bardzo podekscytowany, że zobaczy go w finale.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Wszystko, co musisz wiedzieć o finale League of Legends Worlds 2022

Finały LoL Worlds 2022 odbędą się w sobotę, 5 listopada 2022 r., o godzinie 17:00 PT / 20:00 ET. W finale odbędzie się występ na żywo autorstwa Lil Nas X podczas ceremonii otwarcia. Miejscem wydarzenia jest Chase Center w San Francisco. Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo w Riot Games” Kanał Twitcha.

Dwie koreańskie drużyny, T1 i DRX, zmierzą się w finale o mistrzostwo. Wielki finał już przejdzie do historii, ponieważ w obu drużynach występują 26-letni zawodnicy, Hyuk-kyu z DRX i Lee „Faker” Sang-Hyeok z T1. Niezależnie od wyniku, zwycięzca pobije rekord Kanga „Ambition” Chan-Yonga jako najstarszego mistrza w historii turniejów.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Obejrzyj tę historię: Najczęściej oglądane filmy MrBeast!

Co sądzisz o wielkim finale Mistrzostw 2022? Czy masz jakieś prognozy dotyczące nowego mistrza świata? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło : https://www.essentiallysports.com/esports-news-after-hinting-at-a-potential-team-buyout-mrbeast-is-now-ready-to-spark-the-league-of-legends-worlds-grand-final/