Plany Riot Games na rok 2024 dotyczące „League Of Legends”

Plany Riot Games na rok 2024 w League of Legends

Riot Games ogłosiło niedawno swoje plany na rok 2024 dotyczące kultowej gry MOBA „League of Legends”, a na graczy czeka mnóstwo nowych rzeczy. To wydarzenie oznacza oficjalny początek turniejów rankingowych i turniejów ligowych, odpowiednio dla graczy amatorskich i zawodowych, i służy informowaniu graczy o nadchodzącej zawartości na dany rok.

„Początek sezonu to czas na przygotowanie gruntu na nadchodzące tygodnie i miesiące oraz zapewnienie wglądu w zawartość, nad którą pracował zespół” – powiedział Andrei van Roon, szef League Studio. „Mamy nadzieję, że jesteście podekscytowani tym, co zobaczyliście do tej pory w roku 2024. Ten rok jest również wyjątkowy, ponieważ w październiku będziemy świętować 15. rocznicę League! Powodzenia we wspinaczkach i witamy w sezonie 2024”.

Mistrzowie w 2024 roku

Na rok 2024 planowanych jest kilka aktualizacji wizualnych i rozgrywki dla bohaterów:

  • Aktualizacja rozgrywki wizualnej Skarner (VGU) już wkrótce i dołączy do Rift w pierwszej połowie roku!
  • Po Skarnerze zespół będzie pracował nad dwiema kolejnymi aktualizacjami bohatera: bohaterką występującą w Arcane, która zostanie zaktualizowana, aby lepiej pasowała do jej roli w serii, oraz Shyvaną, która zostanie poświęcona specjalnej rozgrywce.
  • Smolder the Fiery Fledgling pojawi się na PBE 9 stycznia! Dodatkowe informacje na temat Smoldera można znaleźć tutaj.
  • Po Smolderze gracze mogą spodziewać się nowego mistrza Vasayana, solisty, maga średniego zasięgu.

Skórki w 2024 roku

W tym roku Rammus i Olaf otrzymają skórki!

  • Prestiżowe skórki na pierwszą połowę 2024 roku będą dostępne dla Rakana, Ezreala, Kindred, Evelynn i Kayle (w tej kolejności).
  • Zespół pracuje obecnie nad katalogiem skórek dla Lee Sina, a aktualizacja grafiki i zrównoważonego rozwoju (ASU) będzie dostępna dla graczy na początku maja.
  • Aktualizacja ASU Teemo trwa dłużej niż oczekiwano, a zaktualizowany harmonogram zostanie udostępniony w dalszej części roku.

Mody w 2024 roku

Dla różnych trybów gry planowane są różne zmiany i nowe funkcje:

  • Arena powróci w pierwszej połowie roku z kilkoma ulepszeniami, w tym ze zwiększeniem liczby drużyn.
  • URF powróci z okazji Księżycowego Nowego Roku w aktualizacjach 14.3 i 14.4, po których nastąpi One-For-All.
  • Pojawi się także nowy tryb gry, który odmieni podstawową rozgrywkę w League i zaoferuje bardziej zrelaksowany sposób spędzania czasu ze znajomymi.

Wprowadzi się także wiele zmian w systemach, e-sporcie i gadżetach.

Źródło: Entertainment-Focus.com