Plan działania mistrzów League of Legends na początek 2023 r


Riot ujawnił mapę drogową mistrzów na sezon 2023 League of Legends.

Odkąd rozpoczął się przedsezon 2023, Riot podzielił się różnymi zmianami, które wejdą do League of Legends w tym zupełnie nowym 13. sezonie. Co więcej, ostatnio udostępnili bardziej aktualne zamówienia dotyczące nadchodzącej zawartości i dodatków.

Kilka miesięcy wcześniej Riot ogłosił, że wypuści trzech nowych bohaterów. Ci mistrzowie to K’Sante, zabójca Darkinów i zaklinacz Ixtali. Wraz z nowymi bohaterami ogłosili przewidywaną datę premiery ASU Ahri. Oprócz tego ujawnili też sporo nowych informacji na temat CGU Aureliona Sola.

Wraz z wypuszczeniem K’Sante w patchu 12.21, w sezonie 13 zostanie wydanych jeszcze dwóch bohaterów.

Po opublikowaniu wideo planu przedsezonowego 2023, Riot Reav3 ujawnił kolejność wypuszczania bohaterów na 2023 rok. Ale wraz z wcześniejszym wypuszczeniem skórek K’Sante i Fright Nights, a także opóźnieniem CGU Aurelion Sol, Riot zaktualizował kolejność wypuszczania bohaterów.

Niedawno Riot przesłał nowy dziennik deweloperski na swoim kanale Bilibili (chińska witryna do udostępniania wideo). W tym filmie ujawnili swój nowy i zaktualizowany plan działania dla bohaterów na początek 2023 roku.

Czytaj więcej: Nagroda za rozpoczęcie sezonu 13 League of Legends.

Mapa drogowa mistrzów 2023

Oto aktualne zaktualizowane zamówienie bohaterów na początek 2023 r.:

  1. Ahri ASU
  2. CGU Aureliona Sola
  3. Zaklinacz Ixtali
  4. Zabójca Darkina

Co więcej, dodali również, że będą robić więcej ASU.

ASU, czyli Art and Sustainability Update, to miejsce, w którym Riot aktualizuje wygląd bohatera bez zmiany jego zestawów. Pierwszą bohaterką, która otrzymała ASU, była Caitlyn, a jej ASU odniosła ogromny sukces. Riot nie tylko zaktualizował jej grafikę, ale także zaktualizował efekty wizualne, kwestie głosowe, skórki i portrety. Podobnie ogłosili w przedsezonowym filmie 2022, że Ahri również otrzyma ASU. Ale ze względu na to, że Ahri miała wiele skórek, jej ASU zostało opóźnione do początku 2023 roku.

Riot Phroxzon stwierdził w wideo dziennika deweloperów, że w przyszłości będą robić dużo ASU. Co więcej, obecnie pracują nad ASU na bardzo popularnego bohatera. Chociaż Riot nie ujawnił, który bohater otrzyma tę przeróbkę, wiele osób spodziewa się, że Miss Fortune, Lux, a nawet Lee Sin mogą otrzymać tę nową aktualizację graficzną.

Źródło : https://gameriv.com/league-of-legends-early-2023-champion-roadmap/