Nowi bohaterowie w Lidze Legend – zapowiedzi i aktualizacje postaci

Nowi bohaterowie w Lidze Legend

Tym tygodniu gracze byli zaskoczeni kolejną mapą drogową bohaterów, która zawierała 4 nowych bohaterów i aktualizacje dla 2 istniejących postaci. Zwiastuny nowych bohaterów sugerują, że będą one różnorodne i ciekawe.

Naafiri

Pierwszy z nowych bohaterów to Naafiri, zabójca Darkinów, o którym mówiono już wcześniej. Zwiastuny sugerują, że będzie ona miała jakieś zwierzęce aspekty, a jej unikalny motyw rozgrywki sprawi, że będzie bardziej żywa, dynamiczna i uporządkowana.

Briar

Kolejnym nowym bohaterem jest Briar, który wydaje się czerpać inspirację z mitologicznego stworzenia. Jego postać ma być bardziej nurkiem i harcownikiem, a jego główną cechą jest pożeranie innych postaci. Zwiastun sugeruje, że będzie to bardzo interesująca postać.

Artysta z Ionii

Trzeci nowy bohater to artysta z Ionii. Jego postać brzmi, jakby był magiem, ale niewiele wiadomo na temat jego umiejętności. Jednakże, Riot zapewnia, że będzie to postać z wysoce złożoną egzekucją.

Strzelec

Ostatnim nowym bohaterem jest strzelec, którego Riot określił jako „powoli się wykluwającym”. Niewiele wiadomo na temat tej postaci, ale na pewno będzie to postać, na którą warto zwrócić uwagę.

Aktualizacje bohaterów

Skarner i Jax to dwaj bohaterowie, którzy otrzymają aktualizacje. Riot zapowiedział, że aktualizacja Skarnera zostanie opublikowana na początku przyszłego roku, a aktualizacja Jaxa zostanie wydana później w tym roku. Aktualizacje obejmą zmiany graficzne, animacje, dialogi i efekty wizualne.

„Stworzyliśmy wiele nowych technologii, aby dostosować się do unikalnych motywów rozgrywki każdego bohatera. W ten sposób postacie będą bardziej żywe, dynamiczne i uporządkowane.” – powiedział Riot.

Zapowiedzi nowych bohaterów są bardzo ekscytujące, a gracze nie mogą doczekać się ich premiery. Aktualizacje dla Skarnera i Jaxa również cieszą się dużym zainteresowaniem wśród fanów gry.

Źródło: ComicBook.com