Piłkarskie derby i ćwierćfinały League of Legends Worlds w tym weekendzie!


Opublikowano 21 października 2022 przez Florin P

Ćwierćfinały Mistrzostw Świata LoL zaplanowano na ten weekend, a 7/8 miejsc zajmą drużyny z Korei Południowej i Chin.

Różnorodność to nazwa gry dla graczy obstawiających w ten weekend w 1xBet i bet365. Wszystko, od piłki nożnej i tenisa po koszykówkę i e-sporty, cieszy się dużym zainteresowaniem i tymi najlepszymi bukmacherami. Najbardziej ekscytujące opcje zakładów są prezentowane przez europejskie derby piłkarskie i ćwierćfinały LoL Worlds.

FC Porto i Benfica grają w portugalskich derbach

Porto traci trzy punkty do Benfiki, ale w sobotę ma szansę zremisować z nimi o prowadzenie. Przewaga własnego boiska i pełny skład to argumenty przemawiające za obstawianiem wicemistrzów po kursie 13/10. Benfica jest wyceniana na 21/10 przez 1xBet, aby zwiększyć swoją przewagę na szczycie tabel

Manchester United szelki na Stanford Bridge Clash

Manchester United w końcu znajduje oparcie, ale liczba wygranych meczów jest wciąż niska. Prawdopodobnie wyjdą zwycięsko z wizyty na Stanford Bridge, gdzie zmierzą się z rozpaloną Chelsea. The Blues są wyceniane na 11/10 przez 1xBet, podczas gdy ci, którzy postawią na zwycięstwo Czerwonych Diabłów, otrzymają kurs 3/2.

Real Madryt wita walczącej Sewilli na Bernabeu

Real Madryt wydaje się nie do zatrzymania zarówno w lidze krajowej, jak i rozgrywkach międzynarodowych. Oczekuje się, że zwiększą swoją przewagę na szczycie La Liga, pokonując Sevillę. Goście mają trudności z wygrywaniem kolejnych meczów, stąd szanse na 8/1 w bet365 sports w przeciwieństwie do 2/5 dla gospodarzy.

Niezwyciężony Napoli jedzie do Resurgent AS Roma

Napoli nie przegrało w ponad 20 meczach i wygrało ostatnie 10 we wszystkich rozgrywkach. Nic dziwnego, że na drodze przeciwko AS Roma są drobni faworyci, a szanse na zdobycie wszystkich trzech punktów wynoszą 13/10. bet365 sports oferuje kursy 17/10 po stronie gospodarzy, co jest przyzwoitą wartością, biorąc pod uwagę ich wzrost w Serie A.

Koreańska i chińska drużyna zalewa ćwierćfinały LoL Worlds

Wszystkie cztery południowokoreańskie i trzy chińskie drużyny zakwalifikowały się do ćwierćfinału League of Legends. Rogue jest jedyną europejską drużyną, która awansowała z fazy grupowej, ale jest przygotowana na wczesną eliminację w piątek wieczorem. Gracze mają szanse na wygraną w wysokości 1/10 na JD Gaming, podczas gdy Rogue jest wyceniany na 6/1.

Najbardziej wyrównanymi meczami ćwierćfinałów są pojedynki Korei Południowej z Chińczykami w sobotę i niedzielę. T1 jest lekkim faworytem nad RNG z kursem 1/2 w porównaniu do 8/5, podczas gdy EDG ma szanse 3/5 w porównaniu z 13/10 DRX. Damwon i Gen.G grali we wszystkich koreańskich derbach, przy czym ten ostatni był faworytem.

W normalnych okolicznościach w przyszły weekend powinniśmy mieć dwa półfinały z udziałem zespołów z Chin i Korei Południowej. T1 i EDG są najbardziej prawdopodobnymi kandydatami do wygrania League of Legends Worlds, ale lubimy Gen.G za wczesny zakład na zwycięstwo w mistrzostwach, ponieważ w momencie pisania tego tekstu mają szanse 2/1.

Zastrzeżenie:

Wspomniane tutaj kursy były dokładne u wybranych bukmacherów o godzinie, w której artykuł został napisany, odpowiednio w czwartek, 20 października o godzinie 11:00 czasu brytyjskiego.

Wymienione w tym artykuleŹródło : https://www.onlinecasinoreports.com/articles/football-derbies-and-league-of-legends-worlds-quarterfinals-rock-this-weekend.php