Pierwszy zwiastun Hwei jest dostępny na PBE League of Legends

Odkryj wyłącznie pierwsze informacje na temat kolejnego mistrza League of Legends, Hwei!

Pierwszy występ Hwei na PBE League of Legends

Nadal niewiele wiemy o kolejnym mistrzu League of Legends, Hwei. Jednak drobna wskazówka dotycząca jego premiery po cichu prześlizgnęła się na PBE, potwierdzając, że pojawi się wkrótce. Odkryjmy razem pierwszy zwiastun Hwei w League of Legends na PBE.

Hwei to mag atramentu, który wykorzystuje kolory jako źródło magii. Nie wiemy jeszcze dokładnie, jak działa jego zestaw. Jednakże firma Rito Games zachowała tego bohatera na dogodny czas, kiedy będzie mogła zaprojektować jego mechanikę dokładnie tak, jak chce. Wynika to z oryginalnego projektu, w którym będziesz mógł „rysować” rzeczy na Rift, aby uruchomić swoje umiejętności.

Według Riot Games Hwei to złożony bohater o ambitnym projekcie zestawu, co czyni go ryzykownym przedsięwzięciem, co stanowi wysoką nagrodę dla graczy League of Legends. Tuż przed wprowadzeniem na PBE Riot Games oferuje nam mały zwiastun na szczycie League of Legends dla Hwei.

Tajemniczy i intrygujący zwiastun

Symbol, który widzimy na górnym planie, wygląda podejrzanie jak symbol nieskończoności i ma ten sam wzór kolorystyczny, który widzieliśmy w początkowym zwiastunie Hwei. Chociaż wyciekło już kilka projektów mistrza, tak naprawdę wiemy o nim tylko trzy kolory. Dostępne są trzy kolory, czerwono-niebieski i żółty, tworzące wzory przypominające atrament.

Pomimo tego zwiastuna nie powinniśmy spodziewać się, że Hwei zadebiutuje dzisiaj na PBE League of Legends. Riot Games spędza kilka dni na dokuczaniu każdemu bohaterowi, zanim przedstawi go społeczności. Najprawdopodobniej jednak będziemy mogli z nim zagrać w kolejnej aktualizacji PBE.

Bądź na bieżąco i bądź w kontakcie

Aby uzyskać więcej informacji na temat League of Legends, Teamfight Tactics, Valorant, Legends of Runeterra, aktualizacji i nadchodzących wydarzeń, zaglądaj na The Rift Crown. Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, aby znaleźć memy i aktualności na Facebooku i Twitterze.

Źródło: theriftcrown.com